Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 15 éves havanese folyamatosan...

15 éves havanese folyamatosan rágja vakarja a faroktövét mitől lehet?

Figyelt kérdés
Orvostól-orvosig járunk. Nem bolhás. Csináltak már labort, bőrkaparékvizsgálatot, alergiatesztet. Bűzmirigye rendben pajzsmirigy szintén. A kutya meg rágja magát véresre. Most gallérban van és próbáljuk a viszketés csillapítani kevés sikerrel.Meg hiába a gallér dörgölőzik mindennek láthatóan szenved:(Már egy hónapja tart megszakad a szívem érte. Az orvosok szerint talán el kellene altatni, de azt nem szeretném mert ezt leszámítva élénk és semmi más baja nincs azonkívül,hogy süket.
2013. máj. 22. 10:20
 1/5 anyács ***** válasza:
Mit eszik? Lehet, hogy ételallergia? Próbáld meg a csirkét és szárnyasokat kerülni, vegyél neki hypoallergen tápot, vagy csak sima bárányos, rizses.
2013. máj. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Bőrbiopszia készült esetleg?

Egy fényképet nem tudsz készíteni róla,és feltenni ide?

Az allergia teszttel milyen allergéneket zártak ki? A labornak mi lett az eredménye?

Érdekesek egyébként, hogy nem tudnak rájönni,mi a baja, és akkor el akarnák altatni. Én biztos vagyok benne, hogy rá lehetne jönni az okra. Merrefelé laksz?

2013. máj. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hipoalergén tápot adjatok neki, és semmi más. Sem falatokat az asztaltól, sem semmit, ez nagyon fontos. Lehet hogy csirke alergia, esetleg a tápok nagy többségében előforduló szója okozza, esetleg szinezék vagy ìzfokozó.
2013. máj. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet férges?
2013. máj. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Balogh Csilla&Barbi válasza:
Szerintem is.Lehet hogy férges.
2013. jún. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!