Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BARF kerdes segitseg?

BARF kerdes segitseg?

Figyelt kérdés

Kutyaimnak szamolgatom mennyi lenne a BARF etetese.Legyszi segitsetek,jol szamoltam?pl a 23 kgosnak ha 2%-ot szamolok naponta,akkor kb 460g lenne a napi adag?ebbol kb 180g husos csont,140g hus,es 140g zoldseg kb???

Masik kerdesem az lenne,hogy nagyon erzekeny 2 kutyam a csontra,barmilyen csontra,ha tobbszor kapnak egy heten,mar hanynak,azt mondta a doki hanyagoljam a gyakran adott csontot,adjak ritkabban...akkor a BARF-al hogy tudnam csinalni???ha nem kapnak naponta csontos hust,az mar szar barfozasnak szamit es semmi ertelme???segitsetek,tanacstalan vagyok...eddig tapoztam.



2013. máj. 22. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól számoltál szerintem.Nem kell ezt ennyire precízen amúgy, ha nem kapnak minden nap csontot úgy is jó.Alapból javasolják hogy pl. heti egyszer kapjanak belsőségeket a hús-húsos csont helyett, valamint heti egyszer ne is kapjanak húst vagy pedig kapjanak halat mondjuk.
2013. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nyakat próbáltad már? attól is hánynak?
2013. máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Keves kis nyak csonttol meg nem hanynak,de az is nagy mennyisegnel mar szerintem lehet gond lesz.sokat nem mertem belole adni
2013. máj. 22. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!