Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam ma délután egy...

Pajkii kérdése:

Találtam ma délután egy kutyát. Adnátok tippeket? (FONTOS)

Figyelt kérdés
Ma találtam délután egy kiskutyát. Szuka, pár hónapos max 1 éves. Sebes, sántít.. Nem volt jó állapotban.. Nálam nem maradhat.. megetettem, megitattam, mindenki azt mondja, hogy rakjam vissza az utcára. Nekem nem lenne hozzá szívem.. szerintetek mit tegyek? Apu megtudná nagyon mérges lenne (még nem ért haza munkából). Nem olyan könnyű neki gazdát keresni, mert keverék. Tippeket szeretnék kérni.
2013. máj. 22. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
van a közeletekben egy menhely? mert ebben az esetben ez lenne a legjobb szerintem
2013. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

30km-re.

A menhelyért fizetni kell?

2013. máj. 22. 15:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Facebook-on hirdesd meg, csinálj róla sok aranyos képet, tuningold fel egy picit, és próbáld megbeszélni apáddal, hogy legfeljebb ideiglenes gazdi lennél.

Kérd meg a szüleid segítségét, hogy keressetek neki gazdit, hátha ők tudnak valakit, esetleg egy telephelyet, ahol jelzőkutyaként mégiscsak boldog élete lehetne.

(Első munkahelyemre betévedt egy kutya, ő lett később az Éjjeliőr. Nem rossz ám az egy kutyának.)

2013. máj. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nem az nem kerül semmibe (
2013. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hirdesd a kutyust, vidd el hamar orvoshoz, lehet h a doki is tudna taláni neki helyet..
2013. máj. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézz szét a hirdetős oldalakon, szoktak fent lenni olyanok akik kutyát keresnek. Nekem így sikerült pár nap alatt elajándékoznom egy talált kutyust(3-4 évvel ezelőtt).
2013. máj. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Apukád mérges lenne ha megmentesz egy életet?

Mond neki, hogy megmentesz egy életet...

2013. máj. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!