Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Canicrosshoz hol tudok rugós...

Canicrosshoz hol tudok rugós kötelet/pórázt vásárolni?

Figyelt kérdés
A K9-es póráznak az árát meglehetősen magasnak találom, ezért keresek más lehetőséget.

2013. máj. 22. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
[link] nem tudom erre gondolsz-e.
2013. máj. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ez is arra van, de minőségben nem találtam jónak. (Bonyolult vagyok :D )
2013. máj. 22. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos a drágább lesz a nyerő, mert minőségileg ugyanolyat sokkal olcsóbban nem találsz, én a haltival jártam így :)
2013. máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nah most lehet hülyeségnek hangzik de elmész a barkácsboltba és kérsz hegymászó kötelet. és megvan 500ftból.
2013. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Diesel, nem tartalak hülyének, mert a 10 méteres pórázt mi is így oldottuk meg kemény 1000 Ft-ból (3-4000 ezer forint helyett). Egyenlőre nem találtam még olyan strapa de nyúlós gumi kötelet, ami megakadályozza, hogy leszakadjon a derekam, mikor a kutya megindul.
2013. máj. 22. 18:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Hegymászó kötelekből van nagyon rugós nézd végig őket. Az simán rákötöd a canicrossos övre és kész :) akár vehetsz hozzá két karabinert is.
2013. máj. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!