Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Skudo, és minden egyéb ultraha...

Skudo, és minden egyéb ultrahangos kullancs- és bolhariasztó! Tényleg megsüketülhet tőle a kutya?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm mondta, hogy szerinte ne vegyek ultrahangos kullancsriasztót, mert bár én nem hallom, a kutya hallja a zúgását, és megsüketülhet tőle. Ez igaz? Tapasztalatok?

2013. máj. 22. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez mekkora hülyeség. :) Dehogy hallja. Mi is ezt hasznéljuk, és biztos vagyok benne, hogy nem hallja. Csak látszana a viselkedésén ha hallaná, de semmi. Mint ha rajta sem lenne.
2013. máj. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérdező ha van egy kis időd próbáld már ki kérlek hogy odaraksz egy élő kullancsot mellé, és megnézni mit csinál.

Gondoltam rá hogy kipróbálom magam mert nem hiszem el hogy működik, de túl drága ahhoz hogy csak azért megvegyem hogy szórakozzak vele.

Mindenesetre én ilyen dolgot se házba, se kutyára nem raknék, mert nem tudhatod milyen hatása van amiről nem tudunk.

2013. máj. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!