Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi ezekről a kutyatápokról a...

Mi ezekről a kutyatápokról a véleményetek? :D

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


2013. máj. 22. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:

A DogChow-t már próbáltuk, nagyon nem volt jó tőle a kaka.

Az Ariont nem adnám semmiféleképpen, mert az első összetevőként a gabonákat írják.

Nálunk a Brit Premium bevált, csak váltottunk Susa AZ2-re, mert csirkeallergia gyanús lett a 2 zsák végére.

A Fitminről nem tudok nyilatkozni.

2013. máj. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor a SUSÁT ajánlod? Nekünk kaukázusiaink vannak, ők azt eszik, nagyon szerették, de most bichonom lesz. Annak is jó szerinted?
2013. máj. 22. 20:55
 3/9 A kérdező kommentje:
És az nagy baj lenne, ha a Brit Premium Juniorból M-est kapna a 2 hónapos bichon? Mert szerintem ő S-esnek felel meg, de az csak 8 kilósba van. És nem akarok havonta rendelni. 30 kg meg elég lenne októberig:D
2013. máj. 22. 20:57
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]


ez?

2013. máj. 22. 20:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Nalunk a Dog Chow es a Brit Premium hasmenest okozott. Az Ariont semmikep se add neki, a Fitminrol nem tudok tul sokat, de ebben az arban elegge jonak tunik, viszont nalunk a Bosch maximalisan bevalt, csak utana atvaltottunk Eukanubara, mert jobb az osszetetele, bar az ara is nagyobb.
2013. máj. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A zoofaston készlethiány van britből. A dogsopról rendeld, ne az m-est.

[link]

Inkább rendelj több zsákkal.

2013. máj. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ez nagyon jó táp. Minden méretnek életkornak adható és ráadásul gabona mentes

2013. máj. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én Brit Care-el etetem a kutyámat, nagyon bevált. Viszont ha csak 8 kg-t rendelsz, akkor sem kell havonta rendelned. Egy bichon méretű kutyusnak, az 3 hónapig elég. :)

Mármint a felnőtteknek, a kölyköket nem tudom, de gondolom nem nagy a különbség.

2013. máj. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha rendelsz 2 db 8 kilós brit tápot, akkor az elég lesz neki nagy valószínűséggel addig, amíg az kell. Ráadásul ha 2 zsákkal rendelsz, akkor a zsák db-ja is olcsóbb és szállítási költség sincs.
2013. máj. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!