Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Örökbefogadjak egy kutyát,...

Örökbefogadjak egy kutyát, úgy, hogy a jelenlegi viselkedését sem tudtam megoldani még, de rendszeresen kutyasuliba járunk, napi szintű foglalkozással?

Figyelt kérdés

(Fél éves keverék kutyáról van szó, amolyan első látásra szerelem kis elven, barátságos kutyus) Természetesen a másik kutyát is vinném ha az örökbefogadás mellett döntenék.

Nem tudom mi tévő legyek. :( Ti mit tennétek?


2013. máj. 22. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi a probléma a másik kutyával. Először mindenképp őt kéne helyretenni és csak utána menjen a másik, nehogy elrontsa az új kutyát is.m
2013. máj. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
egy kölyökkutyával is lesz elég dolgod :D Szerintem először várj egy pár hónapot, amíg rendeződik a probléma az eddigi kutyáddal, és ha már minden rendben, akkor jöhet a második. Mondjuk nálunk 1,5 évesen próbálgatta a határait a kutyám, én mindenképp várnék legalább egy évet.
2013. máj. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A mostani 2 éves lesz szeptemberbe.
2013. máj. 23. 07:16
 4/4 anonim ***** válasza:
elnézést, akkor félreértettem. És mi a probléma a már meglévő kutyáddal? Mert ahogy írtad, már dolgoztok rajta, kutyaiskolába jártok. Vagy esetleg beszélj az oktatóddal, ő ismer benneteket és tudja a legjobban megmondani, hogy készen állsz-e még egy kutyára.
2013. máj. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!