Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtát ajánlotok?

Milyen kutyafajtát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Rövidszőrű, lehetőleg kisnövésű kutya legyen és kis mozgásigénnyel rendelkezzen.
2013. máj. 23. 06:00
 1/8 A kérdező kommentje:
vagy közepesen hosszú szőrűt, de ne legyen túl hosszú a szőre
2013. máj. 23. 06:01
 2/8 anonim ***** válasza:

Plüsskutya ... De komolyra fordítva a szót, a kis testű kutyák döntő hányadát kutyakozmetikushoz kell vinni, szőrtípusa miatt. Ha nem akarsz rendszeresen kutyakozmetikára költeni, akkor elég szűk a választék.

Tacskó lenne az egyik jelölt.

2013. máj. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A kis mozgásigényű kutya, az öreg kutya. Ellenben vannak kisebb mozgásigényű fajták.

Nekem törpe uszkárom van, akik elvileg kisebb mozgásigényűek.

Nos, ő 3 órát sétál egy nap. Ha mondjuk csak 2 órát viszem le 2 nap egymás után (nemrég beteg volt a lába, ezért sajnos tapasztaltam), kezelhetetlen lesz, mert annyira tele lesz energiával.

Sokan azt mondják az ölebekre, hogy kicsi a mozgásigényük, de ez nem igaz. Csak nem megfelelően tartják őket.

Szerintem ez a napi 3 óra jár minden kutyusnak!

2013. máj. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mopsz, angol, vagy francia bulldog.
2013. máj. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem egy ilyen minden kritériumodnak megfelel

Cavalier king charles spanie itt egy video a fajtáról

[link]

2013. máj. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért legyen kis mozgásigényű? Mert nem lesz rá időd, vagy kedved? Ha kutyát akarsz, akkor csakis akkor engedd meg magadnak, ha megfelelő körülményeket tudsz neki biztosítani. Még a kis mozgásigényű kutyának is kell napi 2 -3 óra mozgás.
2013. máj. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mivel dolgozom, de az anyagi helyzet lehetővé teszi a kutyatartást, ezért kellene kisebb mozgásigényű fajta
2013. máj. 24. 06:36
 8/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Én is dolgozom, 8 és 5 között nem vagyok otthon, így belefér a 3 óra. :)

2013. máj. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!