Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit kell ennie és mit egy...

Mennyit kell ennie és mit egy 9 hetes német juhász kan kiskutyának?

Figyelt kérdés
német juhász,

2013. máj. 23. 11:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%

Miből? Jó lenne ha leírnád mivel etetsz mert így nem lehet válaszolni.

Mondjuk a tápokon rajta van az adagolási útmutató.

2013. máj. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ma vettük a kiskutyát ugyhogy még nem vettünk neki semmit, csak az van ami a nagykutya után maradt (felnőtt táp)
2013. máj. 23. 12:10
 3/15 anonim ***** válasza:
24%
Ti aztán remekül felkészültetek a kutya érkezésére....Semmit nem vettetek még meg neki? A legfontosabbat, a kutyakaját.....Amikor én megvettem a kutyámat, már 1 hónappal előtte megrendeltem a tápját, amit a tenyésztő is ajánlott. Sajnálom, de nem tudok érdemben válaszolni neked, mert van egy olyan érzésem, hogy felesleges lenne bármit is írnom. Úgy sem értenéd meg.
2013. máj. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Első kőrben azt kellene adni neki, amit eddig is evett a tenyésztőjénél. Általában szoktak adni pár napra valót, és szépen fokozatosan át lehet állítani a gyomrát a nektek tetsző tápra. Minden jobb minőségű tápon rajta van az etetési útmutató, aszerint adjatok neki enni.

Nekünk skót juhászunk van, mikor pici volt Brit Junior tápot kapott.

2013. máj. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ELhoztátok a kiskutyát, de nem készültetek fel az érkezésére? Hogy akartok így kutyát tartani? Ha felelősségteljes lennél, akkor tájékozódtál volna arról, hogy mit adj egy ennyi idős kutyának, és nem vadidegenektől kérdezgetnéd. Ráadásul már előre meg kellett volna venni a szükséges dolgokat. Gondolom nem tenyésztőtől van, mert ő nem engedett volna el a kiskutyával ennyire tudatlanul.
2013. máj. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, úgylátom megint sikerűlt kultúráltan segítőkészen válaszolnia gratulálok a szinvonalhoz.

Kérdező, jó lett volna ha egy kicsit felkészűltebb vagy ez így felelőtlenség volt! Ha néhány napig felnőtt tápot kap nem lesz semmi baja, de jó lenne ha normális minőségi kölyöktápot vennél a kicsinek. Ne pedigree, chappy, esetleg darlingot! Hanem mondjuk Acanát, Orjent, Britet, de lagalább Happy Dogot. Nagyon fontos hogy a kölyök jó minőségű tápot kapjon. A felsoroltak közűl van amit állatfelszerelési boltokban megkapsz, van amit csak rendelni tudsz. A jó táp mellé ráadásúl nem kell vitamín mert minden benne van, max zöldkagylót adj neki az izűletei miatt. A tejet kerüld, viszont adhatsz neki, túrót, kefírt, zöldséget gyümölcsöt.

2013. máj. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyeske, te csak ne szólogassál be....Vettek kutyát, de még csak azt sem tudják, hogy mivel etessék. Had ne veregessem már meg a vállát, oké? Azt sem értem, te mit szólsz bele más véleményébe.
2013. máj. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Elméletileg igazad van és egyetértek! De ez az oldal arról kellene szóljon hogy segítünk. Meglehet mondani hogy ostoba és felelőtlen mert ez így igaz de mi lenne ha esetleg valami használhatót is írnánk a végére. Persze tudom hogy én vegyok az ostoba, de legalábbis naív, hiszen sokkal könnyebb lehuggogni valakit mint segíteni. Ezekután hálás lennék ha tolnátok néhány piros kezet, hiszen erről szól a dolog. Vagy mégsem?
2013. máj. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
igen talán felkészületlennek tűnik a dolog de mivel meg mérgezték a nagy német juhászt és a gyerekek másikat szerettek volna hogy így ne gondoljanak a nagy elvesztésére így nem volt idő mindenre és hirtelen kellett dönteni, sajnálom ha felelőtlennek tartanak egyesek, először válaszolni kellene a kérdésre és utána ócsárolni, mert szerintem ebben az esetben ti sem lettetek volna felkészültebbek. nekem a két gyerek érdekeit kellett néznem hogy ne sírják végig azt a fél évet ameddig én nem akartam másikat venni mert lelkileg még nem voltam rá felkészülve a nagy halála után. Ami válaszok ezek után jönnek azt nagyon szépen meg köszönöm.
2013. máj. 24. 11:21
 10/15 A kérdező kommentje:
és bocsánat ez lemaradt, akik nem bántottak nonverbálisan, azoknak is köszönöm a válaszokat, az eddigieket.
2013. máj. 24. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!