Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire normális hogy a 4...

Mennyire normális hogy a 4 hónapos szuka német juhászkutyám 21kg?

Figyelt kérdés
nincs elhízva szemre, sokat is mozgatom 3 szor kap enni egy nap bár nem mindig eszi meg már inkább 2 szer eszik pedig sokat sem kap... na meg a fülei is állnak már 3 hónapos kora óta és azt olvasom mindenhol hogy 6 hónapos korára áll fel a német juhászoknak, kálciumot meg heti 2 tojást adok neki tenyésztő javaslatára
2013. máj. 23. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 4 hónapos kutyának sok a 21 kg! Tapogasd ki a bordáit, ha érzed őket akkor nincs elhízva, ha nem akkor bizony túlsúlyos.
2013. máj. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem érezni látni is neki
2013. máj. 23. 12:10
 3/12 A kérdező kommentje:
meg tényleg olyan sokat nem is eszik, na meg mozgás is van
2013. máj. 23. 12:11
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy képet szívesen megnéznék róla!
2013. máj. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nem tudok róla tenni képet de ez egy 6 hónapos német juhász:

[link]


na az enyémnek feje kb ekkora és hasonló csak cser vörös színezetű , már jobban kijött neki a rajzossága oldalt valamint a tappancsai legalább 2 szer ekkorák mint neki de összességében ekkor a kutya pedig még csak 4 hónapos és szuka .

2013. máj. 23. 12:15
 6/12 A kérdező kommentje:

[link]


na tisztára ilyen a kutyám meg ekkora kb jó megnyugodtam találtam hasonló méretűt :D csak szép cser vörös színben

2013. máj. 23. 12:16
 7/12 A kérdező kommentje:
majd ha tudok teszek róla képet
2013. máj. 23. 12:17
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy offolok kérdező, de annak a 6 hónapos kutyának a tartása és a lábai katasztrófák. :( Szerencsétleneket olyan szinten túlszaporították, hogy szerintem lehetetlen már egészséges egyedet találni. :/ Sajnálom azt a kutyát.
2013. máj. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát igen arra csak úgy méretben írtam hogy hasonlít inkább az utolsó képre hasonlít csak a lábai tappancsai erősebbek meg oldalt jobban kijött a rajzossága na meg a színe más
2013. máj. 23. 12:35
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a 21kg nagyon sok, bár lehet hogy kissé korán nőtt. Ez nagyon nem tesz jót a németjuhászok amúgy is elég gyenge hátsó lábainak. A végleges mérete egy németjuhász szukának 62cm körüli mar és kb. 30-35kg.

Ez a 21kg 4 hónaposan még egy jóval nagyobb méretű fajtánál is szép eredmény.

2013. máj. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!