Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen hasonló fajta kutyák...

Milyen hasonló fajta kutyák vannak?

Figyelt kérdés
Melyek azok a fajták, amik az angol bulldog vagy boxerekhez hasonlítanak, mint méretben, mint arányosságban?

2013. máj. 23. 15:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Méretben vannak eltérések.

Próbálom méret szerint a legkisebbtől kezdeni.


Mopsz

Francia Bulldog

Óangol Bulldog

Olde Tyme Bulldog

Alapaha Bulldog

Standard Amerikai bulldog(bár ennek hosszabb az orra nem igazán bulldogos)

Bully Amerikai Bulldog


Most így elsőre ennyi jutott eszembe.

2013. máj. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Nem teljesen értem milyen hasonlóságra gondolsz, azon kívűl hogy a boxer kitenyésztésénel bulldogot is használtak, ami miatt pl a jelegzetes bulldog harapás megvan mindkettőnél. A boxer magasabb, karcsúbb, robosztussága ellenére kecsesebb. Az angol bulldog, kisebb, tömzsibb, kompaktabb kutya. A jelemük is külömböző.

2013. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Előzetesen is köszönet a válaszokért, átnézem a a fajtákat és a linkeket. Közben ha valakinek eszébe jut , csak bátran.
2013. máj. 23. 15:24
 4/13 A kérdező kommentje:
Második hozzászólónak: természetes tisztában vagyok azzal, hogy a két kutya nem azonos típusú. Azért írtam ezt a két fajtát, mert mind a kettő nagyon tetszik a maga módján. Az angol bulldogról azért tettem le közben, mert 100.000-nél kezdődik egy normálisabb alomból, ennyit sajnos nem engedhetek meg magamnak, ha további költségekkel is számolok(ami ugyebár szükséges..)
2013. máj. 23. 15:28
 5/13 anonim ***** válasza:
a magyar fajtákon kívül a legtöbb kutya 100.000nél kezdődik
2013. máj. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ahogy néztem a boxereket 30-40 között vannak minőségtől függően! Az alapaha kékvérű bulldog megtetszett, de nem nagyon találtam magyarországi tenyésztőt :/
2013. máj. 23. 15:34
 7/13 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, nekem boxerem van normális tenyészetből a boxer is annyi! Az unokahugom szeretett volna angol bulldogot neki keresetem kennelt 7-900 euróért adják őket! Ha esetleg megbízható boxer kennel kell írj privit és mondok neveket.
2013. máj. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
alapaha csak külföldön van. 1500-2000eurónál kezdődnek ^^
2013. máj. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15.34. gondolom a hirdetéseket nézted! Nagyon nem ajánlanám hogy onnan vegyél. Persze ott is lehet találni törzskönyves, szerződéses kölyköt de az 70-90 minimum.
2013. máj. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha nem kell törzskönyv a kutyához, akkor mi a probléma a nem nagyon magas minőségű vérvonalból származó kutyákkal? Értem ezalatt, hogy mit takar az a +50.000 ft egy kiskutyánál? Nem vagyok szakértő ilyen téren, tényleg nyitott vagyok a pontos definícióra. Aki felajánlotta a privát választ, annak mint a pü.
2013. máj. 23. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!