Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki - Bull terrier páros?

Dönci91 kérdése:

Yorki - Bull terrier páros?

Figyelt kérdés
van egy lány Yorkim ivartalanított és szeretnénk egy Bull terriert mellé..bent lenne mind a kettő...a hely nem probléma és a mozgás sem.A yorkimmal minden nap 3szor kint vagyok...és mindig minimum 1órát,persze időjárástól függően.csak nem tudom,hogy a két kutya meg férne e egymás mellett.Bull terrier gazdik segítsetek..

2013. máj. 23. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ha foglalkozol velük és neveled őket akkor nem lesz probléma, vagy pedig beiratkozol velük kutya suliba és segítenek.
2013. máj. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mindenképpen foglalkoznék velük :) hiszen ezért szeretnék még egy kutyust...
2013. máj. 23. 17:21
 3/9 A kérdező kommentje:
kan kutyust szeretnék..remélem jó kis csapatot alkotnak majd :)
2013. máj. 23. 17:23
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

A bullokkal az a nagy baj,hogy tapló módon játszanak és erről nem fognak leszokni.Tapossák,lökdösik,harapdálják a másikat,mikor nagyon beleélik magukat a játékba.

Nem gondolom,hogy egy apró yorkie örülne ennek.

2013. máj. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Az a lényeg hogy kellőképen kifáraszd őket játszatok sokat együtt ezáltal felügyeled is a játékot, ha lefárasztod a bullt akkor nem lesz gond akkor se ha nem vagy ott, idővel hozzászokik a kisebbhez az 2-3 hónap a nehéz amíg egszokja a többi nem és egyébként a yorkit se kell félteni vigyáz ő magára :) Nekem is volt yorkim tudom milyenek :)
2013. máj. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) igaz,hogy csak 2kg cakk-pakk a Yorkim de elvan a szomszédunk pitbull terrierével is ha a nagyobb kutya túlságosan is beleéli magát a játékba 1-2helyre rakja őt az enyém...nagyiméknak van egy Beagle kutyusuk na az tapló és azzal is elvan vagyis inkább megtűri őt az enyém mintsem ,hogy játszon vele.kergetőzés meg ilyenek az megy...de ha tapló,már rendre is van oktatva :) ezért mernék bevállalni egy Bull-t hozzá :D
2013. máj. 24. 15:41
 7/9 A kérdező kommentje:
azt gondolom,hogy nem a legkönnyebb feladatra vállalkozok,de egye fene szeretem annyira a kutyákat,hogy elbírjak velük :)
2013. máj. 24. 15:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok bullnak van yorkija ;) Nálunk meg pl. 3 bull van egy eléggé elrontott, 11 éves shih-tzuval (örökségem :) ), és tök jól megvannak. Azt gondolom, ha a yorki szocializált, és hozzá van szokva a nagyobb kutyákhoz, akkor nem lehet gond. A bullnak kiskorában kelleni fog majd jónéhány határozott iránymutatás más kutyák (és emberek!) fájdalomküszöbét illetően, de ahogy írod, szerintem a yorki gyorsan helyreteszi majd a kis raptort. :) Megfelelő neveléssel (a bullhoz elég határozott, kemény kéz kell, mert gyorsan a fejetekre nő, főleg, ha kifogtok egy erősebb jellemű fiúcskát) szerintem nagyon jó páros lesznek. :)
2013. máj. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mindenképpen a szigor az meg lesz.tudom,hogy nem elég szeretgetni a kutyát,kell a szigorú nevelés is...tudnia kell ki a főnök...ezt már megtanultam a Yorkimnál,amilyen önfejű,volt mit csinálni vele mire megtanulta,hogy ha azt mondom gyere ide akkor nincs apelláta :) azóta nyugodtan lecsatolhatom a pórázt :) más kutyákhoz se megy oda ha rá szólok :D remélem a bull-t is sikerül "betörni"... :D
2013. máj. 27. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!