Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westie vagy bichon havanese?...

Westie vagy bichon havanese? Melyik kutyus lenne jobb választás, ha házban tartanám?

Figyelt kérdés
Olyan kutyát szeretnék, ami ragaszkodó, viszonylag jól tanítható, nem hullik túlzottan a szőre és jól el van a házban is (persze mindennapos sétáltatás mellett). Nem utolsó szempont az ár sem, szóval sajnos nem tudok százezreket fizetni egy kutyusért. Egyéni tapasztalatokat is írhattok, szívesen veszek minden jó tanácsot.

2013. máj. 23. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem teljesen vág témába a válaszom, de..állatmenhelyeket is felkereshetsz. Nagyon sok menhelynek van facebook-os oldala, és van nagy-közepes és kisteremtű kutyusuk is. Minek kidobni rá marhasok pénzt, mikor ők ott ugyanúgy szeretetre vágynának, de mert nem fajtatiszták nincs esélyük? :(


Egyébként szerintem a Westie aranyosabb :) Én azt választanám.

2013. máj. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindkét fajta megfelelő lakásba, talán a havanese annyival "jobb" hogy ő nem terrier:) A terrierek elég temperamentumosak, bár én pont ezt imádom bennük.

Ha tényleg fajtatiszta kutyust szeretnél, akkor mindenképp tenyésztőtől vedd, törzskönyvvel. Ha elmondod, hogy hobbi célra szeretnéd, akkor olcsóbban szokták adni ivartalanítási kötelezettség mellett.

Vagy ahogy első is írta, örökbefogadás...allatok.info-n nézelődj, bűbájos és gyönyörű kutyák várnak gazdira :)

2013. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a Bichon Havanese jó választás lenne. Imádni való és nagyon okos, ragaszkodó. Nekem is ilyen fajtájú kutyusom van :D
2013. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A westie sajnos elég makacs, emiatt nem túl jól tanítható. És sokkal aktívabb is.
2013. máj. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szercsi válasza:
Sziasztok nekem bichonom van játékos kedves kutyusok jaaa igaz 2 van az idősebb már nyugisabb néha ő is bele kapcsolódik a játékba ...:-) nevelhetők .
2013. máj. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szercsi válasza:
0%
Van 1 szép bichon kanom fél éves fedezést vállalnék fekete fehér ...a facen fen van a képe.
2013. máj. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!