Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fűevés es higabb szeklet?

Fűevés es higabb szeklet?

Figyelt kérdés
Kutyaimnak miota jo ido van szokasukka valt a fűevés,es egyik a masikatol mikor latja,rogton a masik is elkezdni enni.Ami idegesit,hogy mikor napkozben fűvet eszik,az esti szekletevel ki is jon.Normal allagu szeklettel kijon egycsomoban a fű higabb szeklettel.Tehat ilyenkor fele jo allagu,fele meg fűves kisse higgal.Nem tudom hogy ez mennyire jo.Kerdeztem a dokitol,azt mondta ez nem baj,mert igy tisztitja a beleit,mert van amelyik meg hanyassal pucolja magat fűevés utan.Ti tapasztaltatok mar ilyet???Aggodjak???Egybkent Brit Care-t esznek.Elotte a Bit Premiumot ettek,de mar valtottunk.

2013. máj. 23. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nállunk is van ilyen. Nem kell agódnod szerintem ez normális. A kutyák nagy része ezt csinálja, hasonló eredménnyel. Nállunk egy kutya hány, kettő hasmenéses.
2013. máj. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nem para,nekem is eszi a kicsikém ha fájna a hasa..megeszi és kihányja,ha pedig nem akkor..neki is a széklete zöldes és hígabb de utána ugyanolyan aktív:)
2013. máj. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!