Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudok csinálni, ha a...

Mit tudok csinálni, ha a kiskutyám állandóan ugat és nyüszit ha nem vagyok otthon?

Figyelt kérdés
Akkor is ugat ha valaki más otthon van vele, de én nem.Napközben és este is.
2007. szept. 19. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, hoyg otthon hagysz neki valamit, amin a te szagodat érzi... pl valami ruhádat. Én megpróbálkoznék azzal is, hogy egy kicsit "eltávolodni" tőle, hogy más embernek is lehessen fontos szerepe az életében, mással is érezze magát annyira jól, mint veled... vigye más is sétálni, adjon neki más is enni, játsszon más emberekkel is sokat. Így talán majd nem ragaszkodik annyira egyedül hozzád.
2007. szept. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy idő után muszáj lesz neki megszokni, próbáljátok ki, hogy amikor te nem vagy otthon, valaki ölbeveszi, szeretgeti, hátha megnyugszik. Az is egy megoldás lehet, hogy próbáld elterelni a figyelmét, hogy ne vegye észre, amikor elmész otthonról, pl. adj neki valami fincsi kaját, hogy azzal legyen elfoglalva, azalatt surranj ki a lakásból, akkor talán egy darabig nem tűnik fel neki, és utána már nem csap hisztit.
2007. szept. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlanék egy könyvet. Jan Fennel: Kutyapszichológia.

Ilyen , és hasonló problémákra is vannak benne nagyszerű megoldások. A későbbiekben is nagy segítség lehet, de ha korán elkezded a benne javasoltakat alkalmazni, biztos lehetsz benne, hogy mindkettőtök számára boldog éveket tölthettek majd együtt. Érdemes megvenni!

2007. szept. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
hát ennyire szeret téged sztem is hadj otthon vmit amin a szagod érzi ha nem jön be akkor vidd magaddal :)
2007. szept. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ez nehéz, a mi kutyánk is csinálta.


a legjobb tanács, hogy igen hagyj otthon valami ruhadarabot. és...


gyakoroljatok, amikor otthon vagy, menj ki a házból vagy a lakásból, ha hallod, h nyüszít menj vissza szidd meg. (tuodm ez nem könnyű, de muszáj).

aztá fokozatos növeld az időt, és amikor nem hisztizik, akkor nyiss be és dícsérd meg.


ha leírod az e-mail címed, el tudom küldeni Word doksiként a Fennel, Kutyapszicho könyvét.

2007. szept. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%
Cserél ki az elemet!:)
2008. ápr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!