Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert van az, hogy kutyam nem...

Miert van az, hogy kutyam nem akar kimenni, ha esik az eso?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja,esoben,hoban is vigyuk a kutyat setaltatni.Enyem alig akar kimenni wc-zni esoben,pedig ahol elunk,eleg esos az idojaras raadasul a kutya is innen szarmazik es az osszes felmenoje is.megis utalja az esot.ha esos napok vannak,egesz nap almos,mint pl.en.
2013. máj. 24. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Az enyém is ilyen volt kiskorában. Esőben egyszerűen nem bírtam vele lemenni. Maximum annyira hogy gyorsan pisilt, és rohanás vissza. De elég volt annyi hogy csepegett az eső.

Aztán vettem neki esőkabátot. Na, onnantól fogva kiment. Viccesen nézett ki benne, de így legalább kiment esőben is. Sőt, ma már mindegy hogy esik, esőkabát nélkül is simán elvan.

2013. máj. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 shelli ***** válasza:
Mert nem hülye. Te sem szívesen ázol bőrig.
2013. máj. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nálunk is. Sokszor nekifutásból kellett elhagyni a lépcsőházat, hogy ne lehessen ideje gondolkodni azon, hogy esik az eső. Nemrég egy több órás séta közben kezdett el zuhogni úgy, hogy kb. 6 km-re voltunk a lakástól. Nem nagyon volt más választása, jött hősiesen, 10 perc után látszott rajta, hogy kezdi megszokni, azóta pedig egyáltalán nem zavarja az eső.
2013. máj. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én kutyám imád esőben szaladgálni, viszont ismerek olyan kutyát, aki még csak pisilni se nagyon teszi ki a lábát ilyenkor.
2013. máj. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb kutya utálja, ha esik az eső.

De akkor is muszáj kivinni, legalább annyi időre, amíg elintézi a dolgát. Mondjuk nálunk is volt már olyan, hogy ömlött az eső, és a lépcsőházból sem akarta kitenni a lábát. Ez van, visszamentünk, amikor nem esett annyira, akkor megpróbáltam újra.

Ha tudod, hogy jön az eső, akkor menj le vele azelőtt, hogy elkezdene esni.

2013. máj. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én kutyám sem szereti az vizes, esős időt. Nem is csodálom, szegényemnek mindig tiszta vizes lesz a pocakja. :)


Természetesen ettől függetlenül olyankor is sétálunk, esetleg rövidebb ideig vagyunk kint és bent utána többet tanítom, játszok vele.

2013. máj. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megnyugtattatok,akkor normalis ez a viselkedes.aggodtam,mert azt hittem,mivel londoni kutya,raadasul staffbull,nem ezt vartam tole:)otthoni csivavam rohangalt esoben,hoban,ez a kutya pedig begubozik ilyenkor.
2013. máj. 24. 15:07
 8/9 anonim válasza:
Mert nem szeret elázni :D
2013. máj. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én a helyedben örülnék. Az enyém csuromvizes lesz, ha esik az eső, mert folyamatosan kiáll az esőre, és nem megy be a házába.

De ha iszonyatosan nagy meleg van, épphogy egy kicsit lelocsolnám...na azt utálja...:D

2013. júl. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!