Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam egy kutyát?

Találtam egy kutyát?

Figyelt kérdés
Ma hajnalba találtam egy yorkshire kutyát. Öreg már. Víszont még soha nem fogtam ilyen kutyát, és a szőre alatt az összes csontja, bordája kint van. Gondolom nem ilyennek kéne lennie.

2013. máj. 24. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Első körben én állatorvoshoz vinném és megvizsgáltatnám.
2013. máj. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A yorkik vékonyak de nem ennyire! Szerintem is vidd le a dokihoz, nézes chipet lehet hogy valaki keresi. Ha nincs gazdi akkor el kell döntened mi legyen megtartod vagy gazdit keresel neki. Etetni naponta 3x kis adagokba kellene, nehogy megterhelje a gyomrát a nagy mennyiség. Tejet ne adj neki, mert lehet hogy nem bírja. Inkább rizs+husi.
2013. máj. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Bizony a yorkik vékonyak, de azért tényleg nem ennyire.

Muszáj elvinned az állatorvoshoz, hogy megnézze nincs-e esetleg valami más baja, illetve fertőzése.

Úgy is azt fogja mondani, hogy sokat kell etetni. Vagyis 3x kell neki enni adni vagy többször kisebb adagokat. Erre nagyon oda kell figyelni. Főként olyan tápot adj majd neki, olyan ételeket, ami tele van kálciummal, és fehérjével. De ezt az állatorvos el fogja mondani.

U.i. Ne sajnáld a pénzt a dokira. Gondolj arra, hogy ez a szegény kiskutya milyen kiszolgáltatott és, h mi lett volna ha nem találsz rá. :( (de ezt csak zárójelesen)

Remélem segítettem.

2013. máj. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!