Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék segítséget kérni!...

Szeretnék segítséget kérni! Milyen kistestű kutyust ajánlotok kintre? Anyukámnak több éve könyörgök, hogy legyen bent Yorkim vagy Westim, de nem lehet meggyőzni, viszont kint a kistestűt megengedné. Várom válaszotokat.

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 10:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem is kicsi, de hivatalosan nem kistestű, hanem közepes :P
2013. máj. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
25%
Mindenki jön itt a hideggel, meg hogy a kistestű nem való kertbe. Nem teljesen értek vele egyet. Nekem két kutyám van, az egyik egy cocker spániel, soha nem jött be a házba, már 8 hetes korától kezdve kinn van. (nyáron hoztuk el) Van egy hőszigetelt háza, ahol a palotapincsivel szoktak összebújni télen. A spániel tényleg odavan a társaságért, de mivel minden nap több órát mozgunk, labdázunk, szerintem jól érzi magát kint is. :) A pincsi is jól érzi magát. Le lehet pontozni nyugodtan, de egészséges, boldog (kistestű) kutyáim vannak. De szerintem egy tacskó is nagyon jól ellenne a kertben, vagy bármilyen keverék. Én menhelyi kutyát ajánlanék, nagyon hálásak, és ezzel megmentesz két életet.
2013. máj. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
39%

A kedvtelésbõl tartott állatok tartásáról és forgalmazásáról szóló 41/2010. (II. 26.) Korm. rendelet [a továbbiakban:

41/2010. (II. 26.) Korm. rendelet] 1. § (2) bekezdése a következõ c)–e) pontokkal egészül ki:

[E rendelet alkalmazásában]

„c) kistestû eb: olyan eb, amelynek testtömege nem haladja meg a 20 kilogrammot,


Nálunk a 18kerületbe kicsinek számít a puli :D

2013. máj. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Én sem Yorki félékre gondoltam, hanem kicsit nagyobbakra. Nem kell egyből rosszat gondolni! Köszönöm! Várom további válaszotokat, az eddigieket is köszönöm! Sétáltatni minden nap többször vinném, pihe-puha kutyaháza lenne, és a lakásba is bejárása lenne.
2013. máj. 25. 23:30
 15/15 anonim ***** válasza:

Hát bejárással már bővül a kör:)

Ajánlok pár kutyust hátha beleszeretsz egyikbe:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


itt egy westie jellegű is:


[link]


[link]


[link]


Ezek pont kis és közepes testű között vannak,dús szőrzettel így bírják kint is bent is,és szerintem gyönyörűek. Remélem okoztam bőségzavart:)

2013. máj. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!