Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet olcsó, de ugyanakkor...

Hol lehet olcsó, de ugyanakkor jó minőségű kutyaházat venni?

Figyelt kérdés

Mindenhol addig néztem (interneten) ott 25-30 vagy ezek feletti összegért árulják a kutyaházakat. Ezt sokallom érte...

Tud valaki valami jó tippet? Budapesti vagyok.


2009. okt. 4. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Én csináltam apukámmal. Nem valami nehéz.
2009. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem nehéz, mivel nincs semmi férfi segítség.


A régi kutyámét mi is csináltuk, de ő német juhász volt, a mostanim meg beagle nagyságú, és elveszik abban a nagy házban...

2009. okt. 4. 15:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát jó minőségűt venni olcsón nem fogsz, mert ami ilyen méretű az legalább olyan 30 de inkább 40 e Ft. Én is sokáig kerestem házat, de jobban kijöttem a készítéssel, ha nincs ki megcsinálja akkor inkább vegyél egy jobbat vagy keres használtan valahol. 28/F
2009. okt. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Bricostore-ban kisebb kutyaházat kapsz 15-20000 Ft körül, és jó minőségű. Ennél olcsóbban nem hiszem, hogy találsz.
2009. okt. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd gyakran a Brico, Baumax, stb honlapját. Nekünk hatalmas mázlink volt, kaukázusinak való kutyaházat vettünk 15e Ft-ért. A kutyaház is akcióban volt, plusz azon a napon a fa termékekre volt még x százalék kedvezmény.

Az is megoldás lehet, hogy veszel egy adag hungarocelt és pár falécet (fa deszkát), és a nagy kutyaházba beszögeled belülről. Így atom szigetelt lesz, és a hungarocel+fadeszka réteg csökkenti a méretet is jó pár centivel.

Esetleg expresszen, vaterán találhatsz használt kutyaházat, de azt megvétel előtt érdemes megnézni, illetve megvétel után nagyon alaposan kifertőtleníteni és kiszárítani.

De interneten rengeteg kutyaház kép van, összeszerelési útmutató és készítési terv is, egy kutyaházat összeszögelni, leszigetelni és lefesteni nem egy nagy ördöngösség (én is lány vagyok).

2009. okt. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

23:14-esre

Köszönöm ez a hungaroceles dolog jó ötlet. Ezt lehet megpróbálom!Mondjuk esélyes, hogy az lesz az elfoglaltsága, hogy darabokra rágja...

De tetszik ez a megoldás. Köszi :)

2009. okt. 5. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!