Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 éves tacskó kutyám 3 hete...

Zahorán Csilla kérdése:

5 éves tacskó kutyám 3 hete futás közben lebénult a 2 hátsó lábára és fájdalma volt.2 hét elteltével megoperálták, eltelt 1 hét fájdalmai vannak, még nem áll lábra, farkát már mozgatja, lábujjai között érzékeny. Menyi idő kell, mit tehetek még?

Figyelt kérdés

2013. máj. 24. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Láttam olyat az animal planeten hogy egy tengeri malacra ráugrott egy kiskölök és lebénült a 2 hátsó lába.1-2 hónap kellett mire felépült.Mondta neki a doki hogy fogják meg a t.malacot és ugye nem bírt lábra állni ezért a "földön" hozassák a lábát.(Vagy v mi ilyesmi)Lehet az is hogy az inaival van gond.:/ Nem tudok mást írni.
2013. máj. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A műtétet végző orvos nem adott tanácsot a rehabilitáláshoz? Nem világosított fel, mennyi idő kell a felépüléshez? Szerintem 1 hét még nagyon rövid idő. Tulajdonképen milyen műtét volt?
2013. máj. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez ügyben hívd fel az orvost!


amúgy ilyesféle rehabilitációra az úszás a legjobb úgy tudom,nem terheli túl az izületeket,de mégis hatásos!

2013. máj. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Műtét óta ma volt az 1 nap ,hogy voltunk úszni ,nagyon jól ment már 1 percnyire magáll a lábán de még sok idő kell és türelem
2013. máj. 29. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!