Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a tünetei annak ha túletet...

Mik a tünetei annak ha túletettem a kutyát? Ha megmérgezték volna azt észreveszi a doki?

Figyelt kérdés

Ma délután rosszul lett a kutyám, étvágytalanság, levertség, csak aludt, hányt, hasmenése volt. Nem rég kaptam és a legjobbat szerettem volna neki, hát bevallom, hogy kicsit sokat kapott enni az utóbbi napokban. Elvittük dokihoz.. megvizsgálta és adott neki egy pár injekciót, mondta hogy ezektől rosszul lesz. Hát jobban van, mert mászkált az előbb is, de ahogy lefekszik nagyon remeg. Ez lehet az injekcióktól? Ha megmérgezték volna azt észreveszi a doki ugye? Holnap délután vissza kell vinni, de nagyon féltem, hogy addig mi lesz!?

Köszönöm a válaszokat!


2013. máj. 24. 21:39
 1/4 sippara ***** válasza:
Mit kapott enni és mennyit? A doki mit csinált vele pontosan? Féreghajtáson túl van? Az oltásai hogy állnak? Kullancsot találtatok benne az utóbbi időben?
2013. máj. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pedigree kutyatápot..reggel és este is olyan 250-300g-ot. 10kg alatti kutya. Tudom, hogy nem kellett volna ennyit! Féreghajtás megvolt, oltásokat is megkapta, kullancs volt benne. Azok a betegségek ellen amiket terjeszt, kapott injekciót.
2013. máj. 24. 22:01
 3/4 sippara ***** válasza:

A Pedigreet érdemes lenne másra cserélni, hasonló áron (sőt, mivel minőségi tápból kevesebbet is eszik a kutya, gyakorlatilag forint/nap szempontjából olcsóbban) sokkal jobb tápokat (pl. Brit Premium) is kaphatsz. Hasonlítsd össze a Pedigree összetételét ( [link] ) a másikéval (Brit: [link] ).


Ha megkapta a szükséges injekciókat, akkor már tényleg csak várni tudtok. Ha rosszabbul lesz, hívd fel a dokit. Ma délután jelentkeztek az első tünetek, valószínűleg még bőven időben kaptátok el.

2013. máj. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát mit mondott a doki mitől van rosszul? A kajából meg tényleg vegyél vissza, egy 10 kiló alatti kutyának 500-600 gramm kaja rengeteg.
2013. máj. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!