Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fejlődésbe van, vagy diszplázia?

Fejlődésbe van, vagy diszplázia?

Figyelt kérdés
A kutyusom 2 hete van nálam, menhelyről, terrier keverék. Mikor ide került nagyon jó kedvű volt, sokat játszott. Majd azt vettem észre, hogy hamar kifárad. Pl. labdázok vele és egyszer csak leül vagy lefekszik és akkor fel szokott állni ha hívom, de a labda után már nem megy. Vagy sétánál lefekszik a fűbe, hempereg egy kicsit utána nem áll fel. Ha felállítom jön, de le szokott feküdni vagy ülni. Valamelyik nap nagyon sokat szaladgált este, akkor nem láttam, hogy fáradt lenne, de utána a reggeli sétánál megint lefeküdt hazafele (pedig az csak fél óra volt). Bebéziás volt. Abból nem rég gyógyult ki. A doki azt mondta, hogy fejlődésbe van. Amúgy 8 hónap- 1 év körül lehet. Higgyek az orvosnak? Kettőnél is voltunk, mindkettő ezt mondta, de én félek, hogy diszplázia.
2013. máj. 25. 15:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem írtál le diszpláziára utaló tünetet, a fáradtság, és a babézia, vagy esetleges ebből adódó sántaság teljesen más, és terriereknél főleg kis-közepes testűeknél nem igazán jellemző, pláne ilyen fiatalon, az nagyon súlyos diszpláziára mutatna, és ráadásul keverék is, szerintem ne aggódj.
2013. máj. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!