Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket válasszam közűlük? 2.

Melyiket válasszam közűlük? 2.

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


? köszönöm azoknak, akik az előző kérdésemre válaszoltak, az elsőt akkor teljesen kizártam, a másodikat felhívom és megkérdezem, hogy milyen törzskönyve meg e.ü. papírja van a kutyáknak.

Viszont találtam még ezt a 2 hirdetőst, ők sem ragadják el a "tetszéseteket"?


2013. máj. 25. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:

inkabb a masodikat,hisz ott emlitik hogy a szulok torzskonyvesek

az elsonel nem tetszik hogy 6 hetesen mar elvihetok

2013. máj. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

elso vagyok

az biztos nem tenyeszto,hisz a tenyeszto maganal tartja a kolykoket 8-12 hetes koraig

2013. máj. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Hovarju ***** válasza:

6 hetesen nem lehet eladni kölyök kutyát. A törvény tiltja.

Itt is a második hirdetés a szimpatikusabb. Ők legalább megvárják az odaadással a 8 hetes kort.


Arra mindenképp figyelj oda, hogy kell legyen bennük chip és legalább 2 oltással, féreghajtással rendelkezniük kell.

2013. máj. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első nem nyert, 6 hetesen a törvény értelmében nem adhat oda kiskutyát. A második jobb, szerintem hívd fel és érdeklődj oltások, chip, esetleg a szülő szűrése iránt.
2013. máj. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de szépek a kiskutyák a 2. hirdetésben? nekem nagyon tetszenek, már most imádom őket, de nem tudom, hogy így kell-e kinéznie nekik:)
2013. máj. 25. 17:23
 6/8 anonim ***** válasza:

igen,igy kell kinezniuk,de hisz ha elmesz es latod a szulok torzskonyvet es a papirokat akkor biztos lehetsz benne hogy fajtatiszta kutyusok :)


igy kell kinezzenek a kolykok:

[link]

[link]

2013. máj. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Válaszoltam az előző kérdésedre is, azok a hirdetések nem igazán tetszettek. Viszont itt a második szerintem is egészen rendben van. A kiskutyák is sokkal szebbek és nagyon aranyosak is. Ha mindenképp hirdetőoldalról szeretnél kiskutyát ennél jobbat szerintem nem nagyon fogsz találni.
2013. máj. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kettő közül kell választani,akkor mindenképpen a másodikat választanám:) A többiek már leírták,hogy miért:)
2013. máj. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!