Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma halt meg a kutyusom, ez jó...

Ma halt meg a kutyusom, ez jó dolog lenne? Többi lent

Figyelt kérdés

Meghalt a kutyusom, milyen ötlet lenne ez? Olvass tovább


15 éves németjuhász volt, 1998-ban született. Nőstény volt, nagyon jó élete volt, erős kutyus volt.


Mondhatom, hogy együtt nőttünk fel, én 17 vagyok. A család kedvence volt, de mégis mi álltunk egymáshoz a legközelebb. Ha szomorú voltam, vagy csak rossz kedvem volt mindig hozzám dörzsolődött szorosan. Olyan fura hogy múlt időben kell róla írnom.. :'(


Már 4 napja nem evett, az állatorvos azt mondta ma, hogy ha tovább gyengül akkor elaltatja, de épp akkor ment vissza az kutya ólba, mikor megérkezett az orvos, mintha érezte volna, hogy ha kint marad akkor elaltatja. Mikor elment az orvos ott maradtam nála, a fejét felhúzta, körül nézett és lassacskán visszaesett a lábaira. Csillogó szemekkel hagytam ott és még utoljára megnyalta a kezem. Ültettem egy virágot a sírjára, abból a fajtából, amit mindig megevett a kertből.


Nem rég megint kimentem hozzá, hogy megnézzem őt, de már hidegen és mereven feküdt az óljába, annyira szomorú vagyok :'((


Eltemettük őt és azon gondolkozom, hogy összevágnék a kutyusom élete során készült fotót és kiírnám, hogy 1998 október 10 -2013 május 25. Összeraknám a képet és felraknám a Facebook idővonalamba.


Mit gondoltok?



2013. máj. 25. 19:57
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Tudom, nagyon nehéz. Én is veszítettem már el kutyáimat, cicáimat.
2013. máj. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan rakj fel egy (de tényleg egy) összevágott képet. Gondolom attól félsz, hogy leszólnának érte, de ha nem spammeled vele agyon az üzenőfalat, akkor biztos többen együtt fognak érezni veled. A kisgyerekeseket sem akkor utálják, esetleg szólják le, mert feltöltenek egy képet a gyerekről, hanem amikor naponta hármat.
2013. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem, kitartást. :( Nekem tavaly előtt ment el a kutyusom, én ezt csináltam az emlékére:

http://www.youtube.com/watch?v=BxRfMHYhsXw

17/L

2013. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Csináld meg. Elsírtam magam. :( olyan szomorú. Sokan nem látják bennük, pedig annyira szeretet teljesek, okosak, hálásak.
2013. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

én kedden( máj. 21-én)

veszítettem el a hörcsögöm, és mi is eltemettük, és vettem is egy füzetet, és bele fogom ragasztai az összes képet ami van róla!

innen tudom majd ha eszembe jut megnézni, és emlékezni rá


én is nagyon szomorú vagyok :(

de szerintem nem kell facebookra kitenni, de ha szeretnéd, akkor nyugodtan :):)

2013. máj. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia :)) Először is, részvétem a kutyus miatt...Egyébként erről a facebook-os dologról csak Te tudsz dönteni. Én speciel jó ötletnek tartom. De mindenképpen úgy fogadd el ezt az egészet, hogy ez az élet rendje. Volt (a szívedben még mindig VAN) egy fantasztikus kutyusod, akit felneveltél, szerettél, boldog élete volt, és boldogan pusztult el. Sajnos változtatni nem tudsz rajta :))
2013. máj. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Alig félévesen mentettem az Illatosról, erdélyi kopó volt, 12 évig itt élt velünk, aztán beteg lett (epilepszia) és a kert végében találtam meg, sajnos holtan. Eltemettem, de elfelejteni soha nem fogom. Másfél hónappal később egy fiatal kutya a menhelyen nagyon velem akart jönni, elhoztam, de napról napra egyre jobban hasonlít a viselkedése, a hangja, de kicsit még külsőleg is a halott kedvencünkre. Félelmetes, mintha lélekben visszajött volna.
2013. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
csinálok inkább egy videót, azt bárki meg tudja nézni a youtube-on
2013. máj. 25. 21:04
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, elkészült a videó is :-((


http://www.youtube.com/watch?v=gdQjNN6tvrg&feature=share

2013. máj. 29. 18:37
 10/14 Hajni005 válasza:
Sajnállak szerintem jó ötlet lenne ha neked ez nem okozna fájdalmat:)
2013. máj. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!