Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha olyan helyen...

Mit tegyek ha olyan helyen lakunk ahol nem tudom sétáltatni a kutyám?

Figyelt kérdés
Mert kertesházas környéken lakunk, minden irányban házak vesznek körrül és 10-ből 10 kutya idegbeteg ugatós.
2013. máj. 26. 12:02
 1/8 anonim válasza:
100%
akkor is tudod sétáltatni, vidd el onnan messzebbre, addig meg kibírod, amíg végigsétálsz vele az utcán...
2013. máj. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

én is így vagyok vele,egy ideig csak végigsiettem az utcán,de vannak olyan kutyák akik megnőttek a kedves gazdi meg lesz*rja hogy átugrik a kerítésen

amikor nővérem vitte a kutyámat sétálni akkor meg is támadták őket,úgyhogy mi nagyrészt már csak az udvarban vagyunk

tudom hogy szüksége lenne a sétára és hogy ne csak az udvaron legyen,de félek hogy megint megtámadják

2013. máj. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
akkor szóljatok a szökős kutya gazdájának, mert ez nagyon veszélyes lehet... a kutyát is elütheti autó, meg balesetet is okozhat. az egyik ismerősöm egy kutya miatt halt meg, mert egy kamion hirtelen lefékezett és rájukborult... szóval nagyon veszélyes, feltétlenül szólni kell a gazdinak!
2013. máj. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is így van...egy helyen nincs kerítés, másikon majd megbolondul a kutya a lánc végén, harmadikon kipréseli magát a kerítés alatt. Egyiket sem sétáltatják...a szívem a torkomban dobog, félek hogy valahonnan egyszer kijön egy ilyen kutya,de sétálni kell. Sajnos nem sokáig tudunk elmenni mert szintén van 2medve méretű, idegbeteg kutya a kerítés pedig tárva nyitva van...

Szólni kell a kedves gazdiknak hogy ha ki tud menni a kutyájuk akkor csinálják meg a kerítést. Ha csak a kapun keresztül őrjöng nem kell megijedned, ha a kutyád jól nevelt akkor nem fogja hergelni azt a kutyát tovább. Ha viszont ki tudnak menni és a gazdik nem együttműködőek egy paprikaspré nem árt ha kéznél van.

2013. máj. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok,többször szóltunk,annyira sz*rt rá mint arra hogy kimegy a kutya
2013. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
3-as vagyok... ilyen esetekben nem lehetne szólni a rendőrségnek? mit tudom én, hanyagságért vagy nem tudom, mert ha egy ilyen kutya kiszabadul, az nem csak a saját kutyánkra de ránk is meg bármelyik emberre veszélyt jelent... ha a rendőrség nem is, biztos vannak olyan emberek, akik ezzel törődnek és nem hagyják szó nélkül...
2013. máj. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sippara ***** válasza:
100%
Kutyával való veszélyeztetés miatt lehet bejelentést tenni - igen, akár minden szomszéd ellen egyenként. Szépen bemész és egyenként ÍRÁSBAN megteszed a feljelentéseket, ha bizonyos idő múlva nem történik semmi, újra bemész és újra végig csinálod ugyanezt. Előbb-utóbb lépniük kell.
2013. máj. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És ez téged miben akadályoz? Ahol kutyák vannak ott mindig lesz ugatás. Még sosem láttam, hogy valakit ez akadályozna, ha kutyát akar sétáltatni. Én is kertesházban lakok, és 12 éve sétáltatok kutyát. Nem az én gondom ha más kutyája ugat, jogom van kimenni az utcára.
2013. máj. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!