Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! Anyukám nem enged...

Segítség! Anyukám nem enged házba kutyát. Kintre a bichon havanese el lenne? Nagyon szigetelt kutyaház, rengeteg séta és foglalkozás, házba néha bejárás. Vagy mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne.
2013. máj. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp!
2013. máj. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Puli, pumi, mudi megfelelőbb választásnak tűnik. A bichon szobakutya...annak bent a helye még szerintem is.
2013. máj. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Mivel kistestű NEM! Nekem is bentvan most éppen tanítom a szobatisztaságra. Kintre valami nagyobb testű. Ajánlom, hogy látogass el egy menhelyre...
2013. máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Tacskó az jobb. Vagy a mudi. Bár barátnőmnek van egy havanese KEVERÉKE ami nem teljesen fajtatiszta, de majdnem, és az jól elvan kint.
2013. máj. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért a mudi és a bichon között van méretbeli különbség...az én mudi kanom 18 kg, és a térdemig ér majdnem, a bichon meg eléggé padló méret.


Amúgy nem lenne el kinn. Nem is koszolódhat el a szőre annyira, tiszta sár lenne meg egyebek...meg is fagyna kinn.

2013. máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

5-ös! Ha egy bichont nem lehet kint tartani, egy tacskót hogy lehetne?:O Még kisebbek és kevesebb szőrük van, hamarabb meg is fáznak.

Kérdező: Én sem ajánlom kintre, nem csak a termete miatt. Társasági kutyák, nem kintre valók.

Szerintem is nézz szét a magyar fajták között, a szőrük hasonló.

2013. máj. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A társasági kutyák még a többinél is jobban igénylik a gazdi közelségét. Nagyon nem érezné jól magát kint. Másrészt a szőre sem olyan, hogy az időjárás szélsőségeit túlvészelje, a méretéből adódóan is hamar átfagy, átmelegszik, hiába van neki akármilyen jól szigetelt háza. Szerintem be se menne, vagy ha bemenne, kedélybeteg lenne, egyszerűen nem való neki az egyedüllét. Kérlek, ne vegyetek társasági kutyát.


Valami terrier inkább? (yorki kivételével!) Vagy egy helyes kis menhelyi keverék?

2013. máj. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem lenne el. Egyébként már csomó kérdést kiírtál ezzel kapcsolatban, kezd uncsi lenni...
2013. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
2 db kérdést írtam. Az nem csomó. Egyébként köszönöm a válaszokat.
2013. máj. 27. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!