Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador kutyám fialni fog! A...

Labrador kutyám fialni fog! A kannal maradhat eyütt a fialás után?

Figyelt kérdés
2 labrador kutyám van. Egy szuka egy kan. A szuka napokon belül elleni fog és az lenne a kérdésem hogy külön kell e őket választani?? Elrekesszem e a kant? A másik pedig hogy egy labrador kutya első fialásra hány kölyköt hoz a világra??

2013. máj. 26. 22:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
senkit nem szeretnék megbántani de igenis van törzskönyve mind a két labradoromnak. és a labradoron kívül tartok még kutyákat amiket menhelyről hoztam el nem is egyet. és tudom mivel jár egy elletés. de van rá kereslet. a többi kutyám ivartalanítva van csak a labradorok nem. sokat foglalkozok kutyákkal. évekkel ezelőtt beagle kutyákat ellettem és csak azért tettem fel ezt a kérdést hogy a labradoroknál is ugyan ez a helyzet e. köszönöm a segítségeket!
2013. máj. 27. 22:24
 12/17 anonim ***** válasza:
Pont ez a baj, hogy elletted a kutyákat és nem tenyésztetted...Attól, hogy tk-s kutyáid vannak, nem leszel tenyésztő. Olvass utána a tenyésztő témának, aztán mondj ilyen baromságokat.
2013. máj. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
beagle kutyáimat tenyésztettem szóval amíg nem tudod a teljes hátteret te se alkoss véleményt. úgy gondolom hogy azok közé tartozom akik rengeteget tesznek és segítenek az állatoknak. sok felajánlást, adományt és száraz tápot ajánlok fel menhelyeknek. egy egyszerű kérdést tettem fel de véleményt alkottál/ alkottatok és mielőtt ilyeneket mondok úgy hogy nem tudom hogy a másik mit tesz ezekért a dolgokért addig egy kicsit magamba néznék. itt tudod osztani az észt hogy s mint kéne csinálni de szerintem te ennyit se teszel az ügy érdekébe ( vagy nem tudom) de csak remélni tudom ha tévedek. semmi rossz indulat nincs bennem csak felhúz az hogy nem lehet normális válaszokat kapni!! még egyszer köszönöm azoknak akik tudtak válaszolni normálisan
2013. máj. 27. 22:44
 14/17 anonim ***** válasza:
69%
Ha tenyésztettél már, akkor rég tudnod kellene a választ a kérdéseidre! Úgyhogy nyasgem, kisanyám.
2013. máj. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
ha tudnád többfajta kutya van és nem mindnek olyan a természete. ezért tettem fel a kérdést. de megmondom őszintén a kérdésemet azoknak szántam akik normális választ adnak rá és nem csak kötözködni tudnak.
2013. máj. 27. 22:55
 16/17 anonim ***** válasza:
71%
Tudom, hogy több fajta kutya van, de ha te tudnád, hogy én mennyire értek a kutyákhoz....meglepődnél. Te csak egy ócska szaporító vagy. Van kennelneved? Díjnyertesek a kutyáid? Jársz megfelelő szűrésekre? Jársz rendszeresen állatorvoshoz az anyakutyával? Aki profi tenyésztő az nem fajtákra osztja a kutyákat! Attól, hogy a beagle és a labrador más fajtájú kutya, egy fajba tartoznak, a kutyáéba. És itt nem a kölykök számára gondolok....Neked lövésed sincs a tenyésztésről, úgyhogy nekem ne egy ilyen ostoba tyúk magyarázzon már!
2013. máj. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
83%

"és tudom mivel jár egy elletés. de van rá kereslet."


Ebből lerí, hogy csak egy szaporító vagy! Ne akard már bemagyarázni nekünk, hogy neked minden papírod és engedélyed megvan arra, hogy kutyákat tenyéssz! Vagy tévedek? Ha igazi tenyésztő lennél, ilyen bagatell kérdések fel sem merülnének benned:"külön kell e őket választani?? Elrekesszem e a kant? A másik pedig hogy egy labrador kutya első fialásra hány kölyköt hoz a világra??" Ne nézz ostobának minket.

2013. máj. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!