Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A német-juhász felnőtt kankuty...

A német-juhász felnőtt kankutyám hónalja alatt van egy mellbimbó szerűség, de mégsem az. Ha nyomogatom neki, akkor fehér váladék jönne ki belőle, de nagyon nagyon kevés. Viszket is neki, és vakarja nagyon. Mi lehet ez? Allergia? Vagy talán rühes?

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek.

2013. máj. 27. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Az allergián és a rühességen kívül még ezer más oka lehet egy bőrön lévő elváltozásnak.Lehet, nem is viszket, hanem fáj neki, azért vakarja. Netán állatorvoshoz elvinni?
2013. máj. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mutasd meg dokinak mert láttatlanba ezt senki nem fogja tudni megmondani neked. Az alergia, vagy a rüh nem ilyen. Viszont lehet valami begyulladt kelés ami gennyedzik.
2013. máj. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Doki!
2013. máj. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet,hogy zsírmirigy a mi német juhászunknak is volt,nem nagyon csinált vele semmit a doki
2013. máj. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Zsírmirigyet nem vakirgászik a kutya.
2013. máj. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
oh,valóban. ezt figyelmen kívül hagytam (utolsó előtti voltam)
2013. máj. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 emair laci válasza:
sima szemölcs
2013. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!