Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás? Domináns...

Ivartalanítás? Domináns keverék kan kutyám az utóbbi időben nagyon megváltozott. Gondolom ivaréretté vált. Kérdésem hogy következetes kemény neveléssel elérhetem a célom? Vagy muszáj ivartalaníttatnom mindenképpen?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem muszáj, de valószínűleg megkönnyítené a helyzetet. A következetes nevelés egy ivartalan kutyához is szükséges, de hidd el, egyszerűbb, ha nem kell a hormonjaival birkóznod.
2013. máj. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eddig is következetesen neveltem. Csak most nagyon durva. Fel akarja venni a harcot velem szinte minden letiltásnál. Nagyon keményen kell bánnom vele. Egy idő után feladja? Így értettem a következetest. Vagy ez már így fog maradni amíg tombolnak benne a hormonok? Tegnap álmában párzást is imitált. Soha nem csinált ilyet.
2013. máj. 27. 16:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2013. máj. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kilenc hónapos.
2013. máj. 27. 16:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ha ellened fordul, az azért már durva.

Én a helyedben szakértőhöz fordulnék. Egy kutyaiskolában egy jó kiképző (meg egy jó falka) valószínűleg jól helyre tudná tenni a kamasz kis agyát.

2013. máj. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Te tudod, hogy milyen típusú a kutyád. Az én kutyám félénk, bár ezt sokan nem mondanák róla, pedig tudom, hogy az. Ha erősebben szídom le, az belőle félelmet vált ki, volt hogy az első szidásnál hanyatt vágta magát, a másodiknál már morgott, ugatott, de közben félelemből hátrált.

Én a helyedben erősen megdolgoztatnám a kajáért, de ha egy érzékenyebb kutya, akkor nem szabad vele ridegen se bánni.

2013. máj. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Soha,az állatkínzásnak számít,te örülnél neki ha ivartalanítanának,csak türelem,és eladod a kis kutyákat.....-.-"
2013. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!