Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nem szeretnék szaporítani...

Ha nem szeretnék szaporítani akkor párban milyen ivarú kutyát célszerű tartani?

Figyelt kérdés

Szóval ivartalanítani akarom és két kuvaszt szeretnék. Hogyan legyen? 1fiú1lány-2lány-2fiú?

A nőstény és kan mennyire különbözik általában és a kuvaszoknál jellemben?


2013. máj. 27. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben 2 lányt választanék. Általában ők nyugisabbak, nem annyira dominánsak, szóval kevesebb baj lesz velük:)
2013. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kuvaszból két kant még ivartalanítva se! A két szuka ivartalanítva elvan egymással, de villogások előfordulhatnak, h ki a főnök. Én egy kant és egy szukát tartanék párban. A szuka símulékonyabb, irányíthatóbb, a kan keményebb, dominánsabb. Plusz makacs fajta...
2013. máj. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Két kant nem is nagyon akartam. Szóval inkább 1szuka 1kan. Erre hajlottam leginkább vártam is a megerősítést. Köszi mindkét választ
2013. máj. 27. 17:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Szuka, szuka.nekünk volt 3 kan kutyánk egyik kuvaszkeverék és hát állandóan marakodtak, volt hogy játszottak is egymással, de általában inkább összekaptak.
2013. máj. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szuka+kan párosításra szavazok. Mindkettő ivartalanítva elvan egymással.
2013. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kan-szuka páros lenne szerintem is a legjobb választás, de szerintem 2szuka sem lenne rossz.

Nekünk most van egy elég domináns kuvasz keverék szukánk és egy elléggé megadó bernáthegyi keverékünk és nagyon jól el vannak.+néha még csatlakozik hozzájuk egy keverék szuka és egy kis palotapincsi kan. Szerintem így is jó lehet. Amelyik szimpatikusabb.

2013. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szukák néha csúnyábban tudnak rivalizálni,mint két kan.

én leteszem a voksom a kan-szuka párosra.

2013. jún. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!