Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen új tippetek van játékok...

Milyen új tippetek van játékokra a kutyámmal? (begale)

Figyelt kérdés

Nagyon játékos kutyák köztudott, a beaglek. Mindig szokat szoktam játszani vele a 'játékhuzogatásosat' és a kergetéseset.

De már picit unom és őszintém szerintem a kutyusom is.

Tegnap óta táppal játszunk olyan játékok mint a seprő átugrása:)

Ti hogyan szoktatok velük játszani, egyszerű kellékekkel, amik minden háztartásban szerepelnek?

Milyen új magatok által kitalált játékok vannak?

Kifejezetten nem bolti játékokra gondolok.


2013. máj. 27. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
bár én beagle-ben nem vagyok annyira jártas, de én biztos hogy keresős játékot játszanék a szimatkirállyal.
2013. máj. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a legfontosabb hogy legyél határozott vagy máskülönben kicsúszik a kezeid közül!
2013. máj. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

elsó köszönöm!:)

2. ez hogy jön ide?...

2013. máj. 27. 22:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy hogy ha játék közben túlságosan elereszted egy idő után nem fogja tudni meddig mehet el és erre rá lehet fázni hidd el egyszer már megszívtam régebbi kutyámmal!
2013. máj. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, én csináltam neki flirt pole-t, leírását a mokkagyerek.blogspot.hu-n megtalálod:) Ha erős zsákmányösztöne van, szeretni fogja, meg jól ki is fárasztja.
2013. máj. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 VikikeEe2001 válasza:
begal-ben én sem vagyok jártas de én a kutyámmal dobd el -hozd visszát szoktam játszani és az jól kifárasztja.
2013. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!