Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáim már megunták a...

A kutyáim már megunták a sonkát, mivel próbálkozzak csire vagy pulykamell? Filézett legyen vagy ez nem fontos? 3évesek.

Figyelt kérdés
mindig sonkát kaptak vagy halat, többnyire valami halfilé, megsütve, óvatosan fűszerezve, de a sonkát már nem eszik, még a picket sem. A halat igen de már abból is csak a frisset, a mirelitet nem. Most a csirke vagy pulyka mellel próbálkoznék, ötletek?

2013. máj. 28. 13:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
ne adj nekik enni egy hétig és jobban fogják szeretni a sonkát mint valaha...
2013. máj. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Húha..4 ezer ft-os pick sonkát nem eszik meg? Anyám borogass..

Most ezek jutalomfalatok vagy ez a fő étkezésük?

Te nagyon elrontottad ezt az egészet annyi szent átestél a ló túlsó oldalára.

Ezekbe tápanyag van igaz,de vitamin és ásványi anyagok semmi,egyenes út a hiánybetegségekhez.

Egységes étrendet állíts össze nekik, nem kell homárnak meg szarvasgombának se rajta szerepelnie és azt add nekik ne össze vissza.

Ha nem eszik meg aznap nincs kaja.

2013. máj. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%

Abba a parányi agyadba nem jutott még el az állateledel gondolata?


Szerinted azt minek találták ki?


Halfilé megsütve, fűszerezve?? Nem vagy normális, kutyáiddal egy szinten mozogsz.

2013. máj. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Uhh, mehetek kutyának Hozzátok?????? :D

Ez nem kielégítő kaja, ha csak sonkát, halat kapnak. Ha ez a jutifalat csupán, annak semmi akadálya.

A helyedben leraknám a napi adag kajájukat, ha nem kezdenek el enni azonnal, elvenném. Másnap este ismét, harmad nap, negyed nap, stb...ameddig nem kezdenek el enni AZONNAL, nincs kaja! Egy hétig is simán bírják kaja nélkül.

Ha el kezdenek enni, de otthagyják egy idő után, akkor AZONNAL vedd el és másnap vacsoráig SEMMI KAJA.

Csak keményen!! :)

2013. máj. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 klopusz ***** válasza:
100%

Istenem! Én nem unnám a sonkát, az biztos! Meg annak is örülnék, ha sütne-főzne rám valaki.


Amúgy, viccen kívül. Véleményem szerint a kutya azt egye, ami a tányérjában van. Ha nem kell neki, fél óra múlva elteszem a tálját és másnap ugyanazt elérakom. Ha akkor sem kell neki, akkor megint elveszem. Majd megtanulja, hogy az van, amit a gazdája elé rak és kész. Az éhség megtanítja, nyugodj meg.

2013. máj. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

3.-as azért nem muszáj mindenkinek táppal etetni, én kutyám pl egyiket se bírja, szerintem nem véletlen.

Én is főzök rá külön,most is rotyog pont a lábosba a sertéscombja meg a velője,rizzsel meg zöldségekkel kapja.Széklete,szőre,vitalitása olyan szinten 100%-os fordulatot vett ezzel az étrenddel hogy öröm nézni.

Azért mondtam kérdező ezzel túlzásba esett hogy ennyire hagyja válogatni a kutyáit.

Meg kell ezt szervezni a gazdának,a gazdi dönti el mit eszik a kutya,ha nem kell neki éhen marad. Nem szabad hogy a kutya döntsön ennyi a lényeg.

2013. máj. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez kamu kérdés. Kutyáim. Tehát nem egy darab kutya.

Ha veszek valami "minőségi" tápot akkor 10 ezren felül van 10-15 kg jóval.

A filézett pulykamell sem 2 forint.

Nem hiszem el, hogy kő gazdag vagy, és van időd sütögetni.

Ennyi erővel az én kutyám meg még a lazacot, meg a kaviárt is unja.

2013. máj. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Huu én lennék kutya nálatok!! :) :) jutifalatnak kapják vagy rendes kajának?

Picit elkényesztetted őket ilyen téren, rengeteg kutya csinálja ezt h amit eddig kapott enni már nem kell neki. Nálunk a száraz táppal szokta ezt csinálni, hogy 2 hónap után megunja és nem kell neki. Ilyenkor nem eszik 2 napig, ne aggódj a 3dik nap korgó gyomorral, igaz fintorogra, de megeszi az összes tápot amit elé rakok. Ha nem kell nekik a sonka, hal, akkor nem esznek, ilyen egyszerű. Nyugi, egy kutya ha tényleg éhes lesz a legszarabb kaját is megfogja enni. Csak gondolj bele, hogy pl utálod a spenotot, de csak az van otthon épp kajának. Első 2-3 nap talán kibírod h nem eszed meg, de a 4dik napon jó esetben már úgy fog fájni a hasad h mindegy hogy mi van előtted de megeszed. És jobb lesz a spenót íze éhesen :)

2013. máj. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

Szerintem is megunták.

Adjál nekik marhabélszint félig átsütve ebédre, vacsorára meg fekete kagylót párolva tejszínes fokhagymás mártással.

2013. máj. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Baszus most vettem a kutyáimnak marha lépet, eddig örűltem mert tudom hogy szeretik de most kétségbe estem lehet hogy sonkát kellett volna!? Komolyan kérdező nem kellene egy határt szabnod a kutyáidnak, meg a szeretetednek? Van egy egészséges határ, most szólok ÁTLÈPTED.
2013. máj. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!