Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáim magostul eszik a...

A kutyáim magostul eszik a félig érett cseresznyét. Lehet tőle bajuk?

Figyelt kérdés

Van egy kistestű (10 kilós) és egy nagytestű (45 kilós) kutyám. A földről eszik a cseresznyét magostul, az ürülékükben nem találok magokat. (Mondjuk annyira nem is kerestem kitartóan...)

Már több napja csinálják, semmi bajuk, nem bágyadtak vagy ilyesmi, bár kicsit több füvet rágcsálnak talán.


Sajnos nincs időm minden nap felszedegetni a földről a cseresznyét, körbekeríteni is nagyon nehézkes lenne a fát, nincs erre most sem időm, sem pénzem sajnos.


Kaphatnak ettől bélelzáródást?

Nektek nincs ilyen problémátok?

(A másik nagy kedvenc a dió héjastul... de a diófát már tavaly elkerítettem, bár még így is meg tudnak enni pár messzebbre hulló szemet...)


2013. máj. 28. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos a diótól és a cseresznyétől is lehet. Ismerősnél volt is már a cseresznyétől.
2013. máj. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az én kutyám is eszi és az előző is ette és eddig semmi bajuk nem volt de azért jó lenne ha nem kilószámra ennék
2013. máj. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ó... sejtettem.:(

köszönöm a válaszokat!

2013. máj. 28. 15:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem mind a három kutyám eszi évek óta és semmi bajuk.
2013. máj. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is eszik a kutyák. A cseresznyefánk meglehet már vagy 40-50 éves, még az előző telektulaj anyukája ültette. Azóta többgenerációnyi kutya eszi fel évről évre a többmázsányi cseresznyét, amit elhullat, és soha nem volt semmi bajuk.
2013. máj. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kutya méretétől is erősen függ, meg hogy mennyire szereti az adott kutya.
2013. máj. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!