Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám néha agresszívan lep...

Daaviiid kérdése:

Kutyám néha agresszívan lep fel velem és szüleimmel szemben. A kőtődési tréninget alkalmazhatom e nála? Munkámból kifolyólag nem én etetem minden este hanem édesanyám is. Így működik-e a dolog?

Figyelt kérdés
Nem szereti ha a lábát fogdossuk vagy fésüljük stb (morog, rágja a kezünket). Visszadumál. Soha nem harapott még meg senkit de ahogy öregszik annál jobban nem fogad szót.
2013. máj. 28. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kutyasuli!


Úgy érzi hogy ő a falkavezér, nem tisztel titeket. Mennyi idős? Általában kamaszkorban fordul elő, hogy megismerjék, hol a határ

2013. máj. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Ez nem kötődési probléma, hanem tekintélyprobléma.

Egyáltalán nem javasolt soha semmilyen körülmények között kötődési tréninget alkalmazni oktató javaslata és felügyelete nélkül.

Ha meg etetni sincs időd, akkor mégis mitől várod, hogy kapcsolatod legyen vele?

2013. máj. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

öregedő kutya, vannak amiket nem szeret !

kutyasuli segíthet !

a nyugodt körülmények,és a nyugodt emberek körülötte , az is segíthet.

és nem árt néha ,jelezni neki,ki is a főnök, ezt anyunak kell !

2013. máj. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam hogy nincs időm etetni.... sajnos nem délután 4,5,6 ig dolgozom mint általában az emberek így a 7 napból 3x nem én etetem...

Köszi a kommenteket! :)

2013. máj. 29. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!