Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám (amerikai bulldog)...

A kutyám (amerikai bulldog) bár nem sántít, és egyéb jelét nem látom hogy bármi baja lenne a lábának, mégis időnként játék közben sokszor nyüszít, vonyít. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Időnként jön nála ez elő, hogy ronggyal játszunk, és kicsit megakad benne a lába, egyből hangosan felnyüszít, és abbahagyja a játékot. Pedig odafigyelek, hogy ne rántsam meg, mivel figyelem, hogy mikor reagál így. De viszont van, amikor semmi baj nincs játék közben, lehet keményebben is, sőt ő rángatja erősebben a rongyot. Nem tudom mire vélni ezt, mert egyébként semmi jele, hogy baja lenne a lábának. Valaki tapasztalt már ilyetM

2013. máj. 28. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem állatorvos hoz menj el vele és mond el ezeket!ha kérdezel az nem kerül pénzbe,de meg is vizsgálja és semmi baja azért se, kér pénzt,de ha baj van akkor már legalább tudod!
2013. máj. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez igaz, és tervben is van, nem akarom, hogy valami komolyabb baj legyen belőle. Csak azért kérdeztem, hátha tapasztalt már valaki ilyesmit.
2013. máj. 28. 17:29
 3/6 anonim ***** válasza:

lehet hogy csak eltúlzott reakció. emlékszem amikor az enyém 2 és fél hónapos volt. nem vittük az oltások miatt olyan igazi sétákra és így nem is kopott a körme. egyszer beleakadt a fekhelyébe. te jó ég, az a visítás amit lerendezett. nagyon durva volt. szóval ha a tied is fiatal akkor lehet hogy korához méltón erőteljesebben reagálja le a számára kellemetlen élményeket.


ettől függetlenül egy kört a dokihoz én is mindenképpen tennék.

2013. máj. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Annyira már nem fiatal, szeptemberben lesz 4 éves. De erre a túlzott reagálásra gondoltam már én is(habár eddig sosem csinálta ezt), lehet, hogy van egy rossz emléke korábbról játék közben és azért csinálja időnként.De a doki biztos tud majd tanácsolni valamit.
2013. máj. 28. 18:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Első egyébként hol van az az állatorvos, aki megvizsgálja, és ha semmi baja, nem kér érte pénzt??? :D
2013. máj. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehet hogy kivannak az izuleteti!Vidd allatorvoshoz,lehet hogy tud adni neki izuletre vmit.Pedig meg mondjuk fiatal...Szoktatok futtatni vagy vmi?
2013. máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!