Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, amikor sétánál...

Mit csináljak, amikor sétánál a kutyám nekiáll ugatni az idegen kutyát?

Figyelt kérdés
Grrr. Nagyon mérges vagyok. >_<
2013. máj. 28. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
pont te? nem mérgelődni kell hanem határozottan tiltani.
2013. máj. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem agresszióból ugatta meg az idegen kutyát, de teljesen bepörgött, körbe ugrálta meg ilyenek és nagyon hangos és mély volt. A másik meg csak érdektelenül megszimatolgatta, egy öreg pórázmentes tacskó.

Meg nálunk van ilyen pusztaság, azon elengedtem a pórázát mert nem szalad el. Erre jött arra egy pasi a kutyájával kocogtak, az enyém meg ugatott és utánuk rohant (visszajött hozzám simán) az a kutya is le se sz*rta egyébként őt.. :'D De nem tudtam kezelni a helyzetet tényleg. Amikor póráz nélkül volt és elkezdett rohanni a kocogók felé.. nem akartam utána szaladni. Azt hiszem az a bajom, hogy ilyenkor egy picit megijedek.. :S

2013. máj. 28. 19:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém az ugatásnál jóval többet tesz...
2013. máj. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szilvi & Argos ***** válasza:

Mondjuk szólj rá, állítsd le fizikailag, ha abbahagyta, adj neki jutalmat, dicsérd meg.

Tanítsd meg, hogy hívásra azonnal visszamenjen hozzád...KUTYASULI

2013. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"szólj rá, állítsd le fizikailag, ha abbahagyta, adj neki jutalmat, dicsérd meg" - ezeket ismerem...


Nem vagyok hozzászokva az ilyen szitukhoz lélekben.

2013. máj. 30. 21:41
 6/6 kispipacska válasza:
Vegyél plüss kutyát XD
2013. júl. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!