Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen otthoni (ügyességi,...

Milyen otthoni (ügyességi, vagy csak simán egy jó kis játék) ismertek, avagy amiket magatok találtatok ki?

Figyelt kérdés

Bármi jöhet, ügyességiben ugrásos szaglálásos (mivel beagle még jó is).

Csak fő, hogy ne boltból kelljen és ne a szokásos rongyhuzogatás és labdaeldobás.:)


2013. máj. 28. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretek a kutyámmal agilityzni! Jó kis sport. És én otthon játszom,én magam tanítottam agility-re! És nagyon szórakoztató, habár nem mindennap lehet játszani mert a kutya megunhatja.


A másik kedvencem, saját játék:


Futószárazás

megtanítottam neki hogy (póráz nélkül) körbe- körbe menjen körülöttem és parancsra lépést vállt. Csak udvarban csinálom de lefárasztásnak jó.

2013. máj. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi sokat klikkereztünk amikor nem futhatott a kutya, pl. szétguritottam labdákat a házban, és bele kellett hordania egy kis vödörbe:)
2013. máj. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És valami abszolút csak szimatot igénylő dolog?

Mert az én kutyuskám (sajnos agility dolgaink eleve nincsenek, a 2.-nál pedig ilyeneket nem tudnák megtanítani neki, meg eleve nem szívesen csinálná fajtájából kiindulva.

Szóval valami szimatos?

2013. máj. 28. 21:31
 4/6 anonim ***** válasza:

én azt tanítottam meg a kutyámnak,hogy a kaját keresse meg ha elrejtem és úgy jelezze hogy leül..

bezárom a szobámba és a ház különböző részein elrejtek vmi kaját(tápot általában) és annyira beles,hogy rohangál össze vissza,néha persze rossz helyen ül le..akkor nem kap falatot..de lefárad elég hamar,a rohángálásban:D

2013. máj. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A keresdet ő is tudja csak ő nem ül le hanem egyből megeszi a falatot, ha megtalálja.
2013. máj. 29. 14:33
 6/6 zsuzsabazsa ***** válasza:
Akkor ne kajával csináld, hanem valamelyik játékát dugd el mindig más helyre.
2013. máj. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!