Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Általában mikor, és milyen...

Általában mikor, és milyen sűrűn tüzelnek a Labrador lányok?

Figyelt kérdés

Van egy 4 éves Ladradorunk, eddig sosem figyeltük de mostmár szeretnénk neki kiskutyákat.


Február-március táján tüzelnek? Jövő tavaszi, nyár eleji kiskutyákat szeretnénk ha lehetséges.


Labradorosok, a ti kutyusotokkal hogy van ez?



2013. máj. 28. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen időszak, mindegyik máskor tüzel, de általában fél évente szoktak. Csak ti tudjátok megállapítani, hogy mikor tüzel, úgy hogy nézitek. Különben nem ajánlom a kölyköket, nagyon nehéz gazdit találni akár 10-12 kutyának...nem mellesleg mindegyiket chippel, 2 oltással illik minimum adni, ami nem kis összeg 10 kutyánál. Jól meg kell gondolni ezt, én ezért is nem kiskutyázom.
2013. máj. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bizony, szerintem már törvénybe is foglalták, hogy kutyákat csak chippel, a korának megfelelő oltásokkal, 8 hetes koránál semmiképp nem előbb lehet gazdihoz adni.

Még mielőtt meghoznátok a végső döntést, kérlek Titeket, olvassátok el ezt a kérdést, és a rá érkezett válaszokat!

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__4394749-miert..

2013. máj. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 6-os válaszban leírtam a sztorimat, szerintem tanulságos.
2013. máj. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, törvényben van szabályozva a dolog. Nem mellesleg ha van egy jóakaród, akkor simán felnyomhat a NAV-nál mert ugye adóznod kellene a kutyák árából, de mivel számlát sem fogsz adni, így adózni sem tudsz. Viszont nagyon rászállt a NAV a kutyaárusokra.
2013. máj. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyéntől függő a dolog. De általában évente 2-3 alkalommal.
2013. aug. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!