Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyakörvet, pórázt milyen...

Nyakörvet, pórázt milyen üzletekben lehet kapni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 29. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Töbnyire kutyás üzletekben, kutyás webshopokban vagy ezzel külön foglalkozó bőrdíszművesnél. de Tescoba is van pl.
2013. máj. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
cukrászdában b@szod...
2013. máj. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha olcsóbbat akarsz akkor van a Tescoba még a Metroban is láttam egyszer.De vannak ilyen gazdaboltok ahol szintén lehet venni nálunk is van egy ilyen.Tehát lényegében olcsót találsz az ilyen hipermarketekben is.

Ha drágábbat, de tovább tartót akarsz akkor ahogy az előző válaszoló írta a kutyás webshopok, kutyás boltok.Fejből nem tudok neked mondani de google-ba beírod kismilló találatot ki dob

2013. máj. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nyakörvet az egyik kutyatápos boltban találtam, kettő nyakörv volt kirakva összesen, vagyis a bolt nem kiegészítőkre volt szakosodva, pórázt pedig a Tesco-ban találtam, kötélszerű, erős, tökéletesen megfelel azóta is. Ezzel csak azt akartam írni, hogy elég sok helyen találhatsz, de minden városban van kisállatkereskedés/kutyás üzlet, esetleg Fressnapf, biztos találsz egy neked tetszőt.
2013. máj. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 klopusz ***** válasza:
A Freshnapf-ot ajánlom, ha van ilyen a környéketeken. Azért szeretem, mert nagy a választék és teljesen természetes, ha a kutyát beviszed magaddal. Így legalább fel is próbálhatod rá, amit meg szeretnél venni.
2013. máj. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kisállatkereskedés,tesco,eurós boltok de ott nem nagyon éri meg !
2013. júl. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!