Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakinek pisilt/kakilt már...

Valakinek pisilt/kakilt már be kutyája a buszon?

Figyelt kérdés
Mennyi az esély hogy egy 20 perc buszozás közben bepisil vagy bekakil? Mit kell olyankor csinálni?
2013. máj. 29. 14:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ha pisis akkor nem nagyon tudsz mit csinálni ha csak nem hordasz magaddal egy felmosó vödröt, ha kaki akkor meg összeszeded és kidobod a kövi megállónál.
2013. máj. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De volt már valakinél ilyen? És milyen gyakran fordul ez elő?? Nem ciki?
2013. máj. 29. 14:42
 3/16 anonim ***** válasza:
első alkalommal én is nagyon féltem, hogy mit fog csinálni az akkor 3 hónapos kiskutyám, de szerencsére semmi baj nem történt. De arra az esetre, ha mégis becsúszna valami, vittem magammal konyhai papírtörlőt és zacskót. És ne félj, ha mégis lesz valami, az emberek látják, hogy kölyökkutya, elnézést kérsz, és feltörlöd.
2013. máj. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Velünk nem volt ilyen, pedig rendszeresen buszozik. És igen, elég ciki lenne. :) Viszont egy felnőtt kutya szinte biztos hogy nem fog bepisilni a buszon, ha esetleg egy kölyökkel esik meg, az meg kevésbé ciki, hiszen mégis csak gyerek. :) Lehet magadnál tartani egy rongyot, amivel feltörölheted. Meg szarózacsinak amúgy is kell nálad lennie, a kakit simán csak felszeded, mint az utcán.
2013. máj. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
És mi az oka h a felnőtt kutya biztos nem ürít a buszon?
2013. máj. 29. 14:51
 6/16 anonim ***** válasza:
Mert a felnőtt kutya vissza tudja tartani.
2013. máj. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Az oka csak annyi, hogy a busz nem a szokásos ürítő helye.
2013. máj. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem fog oda pisilni/kakilni. Idegen, ismeretlen környezet neki. Nem ott fog üríteni.
2013. máj. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A miénk soha nem pisilt be buszon. Se autóban, se vonaton. 2,5 hónapos kora óta utazik velünk. Előtte 2-3 órával már nem adtam neki vizet. Ha busszal mentünk, előtte legyalogoltunk a buszmegállóba (ez kb 15perces út); de egy fél órával hamarabb indultam el, hogy addig kipisilje magát.

Kocsi vagy vonat út előtt ugyanígy. De akkor még csak 20-30percig utaztunk. Sosem volt gond.

Felnőtt kutya pedig már azért bírja mert tudja tartani. Előtte kiüríti a tartályt, azt a fél órás utat kibírja.

Több órát kibír ürítés nélkül egy felnőtt kutya, szóval a 30 perces busz utat simán kibírja.

2013. máj. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem olyan hely, ahol pisilne, ráadásul bent van. Az enyém pl akkor sem pisil, ha beülünk egy szabadtéri szórakozóhelyre. Hiába vagyunk kint, valahogy mégis érzi, hogy bent van.
2013. máj. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!