Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol cocker spániel kölyköt...

Angol cocker spániel kölyköt össze lehet szoktatni egy 10 éves rottweilerrel?

Figyelt kérdés
Ha minden igaz, veszünk egy kis spánielt. Azonban van egy 10 éves szuka rotink.. össze tudjuk őket szoktatni? Félek, nehogy bánta majd a kicsit..
2013. máj. 29. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt nem tudom, hogy ti össze tudjátok-e, de össze lehet! :)
2013. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
minden a rotitól függ. ha eddig jól neveltétek, szocializáltátok, akkor semmi probléma nem lehet. ha kimaradt az életéből más kutyák társasága, nem volt szocializálva, akkor nem biztos hogy elfogadja majd a kölyköt.
2013. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, először legyen köztük egy rácsa, vagy valami, nehogy szétkapja a kölyköt, hogy "jé, új játékot kaptam"... Ha kiegyensúlyozott a roti, megszokja rácson keresztül és utána, ha összeengeditek, nem fogja bántani. De fontos, hogy ne ketrecben legyen, hanem a kerítés két oldalán és kell hozzá néhány nap.
2013. máj. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !:)

Utolsó!

Mármint melyik kutya ne legyen ketrecben?

A Roti ketrecben van éjszakára, mert egyszer már elszökött.

2013. máj. 30. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!