Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hová tudnám elhelyezni öreg...

Aranyka55 kérdése:

Hová tudnám elhelyezni öreg hűséges kutyámat? ( sajnáljuk elaltatni, de költözés miatt magunkal nem vihetjük Zsámbék mellett lakunk. ) Aranyka55

Figyelt kérdés

2013. máj. 30. 05:58
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Költözés miatt? Miért nem lehet kutyával együtt költözni?
2013. máj. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

Sok albérletbe nem lehet kutyát vinni (van ahova még gyereket(!) se.

Keress fel fajtamentőket, vagy próbálj meg valahol gazdit találni neki.

Milyen fajtájú, mennyi idős, milyen nemű a kutyus?

2013. máj. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Vannak olyan albérletek, ahova lehet kutyát, gyereket, macskát, stb. is vinni. Ilyet kell keresni.

Szülőt, gyereket, férjet se ajándékoz, ad le valaki költözés miatt... Erre ugyan az szokott lenni a válasz, hogy ne hasonlítsuk össze a gyereket (pl.) a kutyával. De elvileg családtagnak vesznek, fogadnak be az emberek állatokat...

Ezért mondják el annyiszor, hogy előre gondolkozva, felelősen kell állatot, egy életet magunkhoz venni!!

2013. máj. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

utolsó: elvileg egyet értek veled, de én is próbáltam már macskával albérletet keresni. Ha az ember tudja azt, h teszem azt 40 ezer ft-ja van albérletre, pont, akkor nem tud olyanba menni, ami ugyan fogad macskát/kutyát, de 50 ezerbe kerül. Én sem tudom, hogy 10 év múlva lesz-e állásom, így bármikor adódhat kellemetlen helyzet. A gyerekekért egyelőre nem szoktak plusz pénzt felszámítani, ellenben az állatokkal.


Én azt mondanám, hogy legalább ideiglenesen valami rokonnál, vagy barátnál kéne elhelyezni.

2013. máj. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Nincs lehetetlen, csak tehetetlen.
2013. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!