Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot ajánlotok nekünk?

Milyen tápot ajánlotok nekünk?

Figyelt kérdés

Van egy kistestű (8kg) örökbefogadott kutyusunk, kb. 7 éves. Mindenképpen valami jó minőségű tápra szeretnénk váltani.

Lényeges szempont, hogy kis szemű legyen a táp, így is be kell áztatnom neki (korábbi tartása folyamán szinte az összes fogát elveszítette).

Minden javaslatot szívesen fogadok. Előre is köszönöm a segítséget!



2013. máj. 30. 06:59
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Menj el a fressnapf-ba az egy kisállat áruház ha be írod a google-ba kiad egy csomó címet!Ott rengeteg táp és kiegészítő van ott szívesen segítenek!Érdemes elmenni!
2013. máj. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fressi imdokolatlanúl drága! Szerintem neten rendelj. Mondjuk a dogshopról, Brit Premiumot, vagy Brit Caret. Mindkettő nagyon jó táp, a care hipoalergén picit drágább mint a premium.
2013. máj. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fressnapf felejtős, nagyon drága. Tápfutár.hu, zoofast, stb.

Szerintem Acana, vagy Orijen. Nem olyan nagyszeműek a tápok (az én 5 kg-os kutyám simán megeszi) de ha be van áztatva, akkor nem is olyan fontos, hogy apró legyen.

Puszi a kis intézetis kutyus buksijára :)

2013. máj. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pro Plan lazacosa, ez ráadásul kis szemű. A Brit Care nekünk nem jött, annak ellenére, hogy sokan ajánlják.

És a zoofast-ról rendelj, mert az a legolcsóbb.

2013. máj. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!