Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a 3 éves vizslámmal?...

Mi lehet a 3 éves vizslámmal? Többi lent

Figyelt kérdés
Tegnap már kedvetlen volt. Mindennek ment neki, bukott mindenben fel. Enni evett inni ivott. Ma ahogy kinéztem alig akart kijönni. Az orra nedves. Nem melegebb mint amilyen szokott lenni. Érzi a frontot? Már most nem ment neki semminek, semmibe nem bukott fel. Mi lehet vele?
2013. máj. 30. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Orvos!

A kutyák nem szoktak érzékenyek lenni a frontra, és az, hogy bukdácsol, sokkal komolyabb bajra utal.

2013. máj. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm. Meg ami még nagyon feltűnő volt hogy eddig viharnál mindig nyüszitett be kellett engedni annyira félt. Most meg kint feküdt a terasz alatt ahol nem ázik.
2013. máj. 30. 08:12
 3/8 sameths ***** válasza:
100%
Azonnal vidd orvoshoz, ez komoly gondokat is jelenthet!
2013. máj. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ha hiszitek ha nem, kihívtam az orvost és pont akkor jött egy nagyon nagy eső. azóta semmi baj a kutyával. jó kedve van, ugrál, játszik :) . olyan mint régen...
2013. máj. 30. 09:39
 5/8 anonim válasza:
Lehet, hogy csak elrontotta a gyomrát. Minden esetre én mindenképpen elvinném az orvoshoz.
2013. máj. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
volt kint a doki azt mondta hogy nincs gond. nem hiszem hogy gyomorrontás mert tegnap is evett. meg ma is.
2013. máj. 30. 10:44
 7/8 sameths ***** válasza:

Nincs benne kullancs? Nem véres a vizelete?

Azért még tartsd szemmel 1-2 napig...

2013. máj. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincs kullancs nem véres a vizelete. Azóta semmi gond nincs vele. Most olyan mint volt. Szegény nagyon megilyesztett. Pedig biztos nem akart. De figyelem.
2013. máj. 30. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!