Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Örökbefogadás Budapesten?

Örökbefogadás Budapesten?

Figyelt kérdés

Hello! Tudtok olyan menhelyet, vagy lehetőséget Budapesten, ahol kölyök kutyákat lehet örökbefogadni?

Azt tudom, hogy van több hely, ahol kutyákat fogadhatunk örökbe, de én kimondottan kölyök, illetve bébikutyust szeretnék, akit én nevelek fel, és kiskorától kezdve velem van. Ha valaki tud valami infót, írjon légyszi.

Mindegy, hogy fajtatiszta e vagy sem.



2013. máj. 30. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. máj. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. máj. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt is nézelődhetsz

[link]

2013. máj. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi, rögtön nézem is őket.

Közben ezt találtam, ami még jónak tűnik:

[link]

2013. máj. 30. 08:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem elég széles a kínálat, sajnos. Jó válogatást, és jó kutyázást.
2013. máj. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Múlt héten voltunk az illatos úti ebtelepen.

Számomra pozitív csalódás volt.

Nem tudom, régen milyen állapotban volt az a menhely, de most, lehetőségekhez képest korrekten tartják a kutyákat, normális gondozók.

Van facebook oldaluk is, amit érdemes megnézni szerintem.

Vannak képek az örökbefogadási naról is.

[link]


Úgyhogy, aki kutyát szeretne, kölyköt, vagy felnőttet, kisebbet vagy nagyobbat, szerintem nyugodtan fordulhat hozzájuk, illetve más menhelyekhez. A tájékoztatásuk (a kutya múltjáról szokásairól) korrekt, és a hozzáállásuk is. :)

2013. jún. 3. 08:17
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyetlen gondom az volt, hogy nagyon nehéz választani, mert az összes kutya imádnivaló. :D
2013. jún. 3. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!