Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot válasszak?

Milyen tápot válasszak?

Figyelt kérdés
Magyar vizslám van, 2 éves. Eddig fagyasztott kajákat kapott.Szeretnék áttérni tápra.A farhá és csirkefej után félek,hogy nem fogja a tápot egenni.Milyen tápot vegyek ami laktató?

2013. máj. 30. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Közép kategóriás árban elfogadható a Brit Premium és a Josera. Netről tudod rendelni. Ha többet szánsz rá akkor a Taste of Wilde, esetelg az Orjen.
2013. máj. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pro Plan
2013. máj. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bármilyen táp jó, aminek az összetételénél elsőnek nem gabona szerepel. Fontos még hogy ha lehet akkor glutén mentes legyen a táp, mert az nem túl jó a kutyáknak. Ha ez meg van akkor utána már a te pénztárcádon múlik, hogy melyiket veszed, fontos, nem biztos h egy nagyon híres táp a legjobb. Lehet kapni nagyon jó minőségű tápokat neten amiket itthon nem forgalmaznak viszont olcsóbbak mint az itthoni super prémium tápot.

Viszont ha soha életébe nem adtál még száraz tápot a kutyádnak, nagy valószínűséggel nem fogja elsőre megenni :( van hogy azok a kutyák sem fogyasztják elő szeretettel akik ezen nőttek fel. Minnél jobb egy táp, annál jobban "nem ízlik" a kutyának, mert nincs bennük íz fokozó, vagy só, cukor. A nagyon olcsó tápokat viszont imádják a kutyák mert nagyon finomak ízre, csak éppen egészségtelenek...

2013. máj. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
08:41-es válaszoló, Ti próbáltátok már a taste of the wild-ot? Mennyire ízlett a kutyádnak? Gondolkodom, hogy legközelebb olyat rendelek, csak nem tudom, hogy ízre, szagra, állagra milyen? (kicsit válogatos a kutyám, és 2 hónap alatt megszokta unni az adott tápot, úgyhogy arra gondoltam h veszek 2 fajtát és ha ráun az egyikre jöhet a másik, majd fordítva)
2013. máj. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
8.41vagyok. Nem próbáltam de egy barátom azzal etet, megvan vele elégedve a kutya szép nagyon csillog a szőre normális a végtermék. Gondolkoztam rajta én is de 3 kutyánál elég húzós az ára sajnos. 2 mentett kutya közepes 23 kg-al, meg egy boxer 30kg. Így maradt a brit szerencsére bevált nálluk, nagyon szépek.
2013. máj. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!