Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most komolyan ezzel etet?...

Most komolyan ezzel etet? Most akkor gagyi a táp vagy sem?

Figyelt kérdés

[link]


Reklám fogás?? Itt mindenki és máshol is a táp gagyiságáról beszél... :D



2013. máj. 30. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én kutyám meg Tesco-s tápon nőtt fel... na és???
2013. máj. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 klopusz ***** válasza:
100%

Szerintem az, aminek Te is írod: reklámfogás.


Én még életemben nem láttam felelős tenyésztőt, aki ilyen táppal etetett volna.

Én mondjuk nem vagyok tenyésztő, egyszerűen csak kutyás, de ezt és a társait soha nem venném meg. Van egy alsó szint, ami alá nem megyek, az biztos.

2013. máj. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az én kutyusom meg sem eszi a Pedigree-t,volt hogy vettem neki,egy falatot sem volt hajlandó enni belőle
2013. máj. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Az én kutyám már régóta eszik Tescos , coopos tápot, de peedigrét még soha nem evett. Én nem költök 1 kilóra 10000
2013. máj. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy ezek a kutyák nem Pedigreet esznek :)
2013. máj. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
a jó tenyészetek általában szerződésben állnak egy-egy táp forgalmazójával, igy kb. ugyanolyan árban kapják a minőségi tápot, mint a pedigree-t. Ugy gondolom, hogy pénzért lettek reklámarcok. (csak mondjuk én nem nem reklámoznám, amiben nem hiszek, de nem vagyunk egyformák.)
2013. máj. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom a pedigree mennyibe kerül, de szerintem ugyan abban az árban sokkal jobbakat lehet találni.

Pl nem hiszem, hogy olcsóbb lenne mint a Brit prémium nagy kiszerelésű kilós ára, ami olyan 470 Ft körül van.

2013. máj. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezek csak marketing fogások, az emberek meg szeretik az ilyen versenyeket, ahová a kutyáikat lehet nevezni.

Az pedig nyilvánvaló, hogy a reklámokban soha nem a prémium minőségeket reklámozzák. A jó minőség szájról szájra terjed, és mindig lesz rá kereslet. Ami kevésbé jó (lásd Pedigree) azt marketingelik.

2013. máj. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!