Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan neveljem meg az 1 éves...

Hogyan neveljem meg az 1 éves puli kutyámat? Kicsi kora óta csipkedi az emberek bokáját és ugrál, pedig sokat szoktam vele játszani és kedvére szaladgálhat egész nap az udvaron.

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ösztönszinten kellene lefárasztani. Jó kiindulási alap lehet egy kutyaiskola, de leginkább terelni kellene vinni, ha már egyszer erre lett kitalálva.
2013. máj. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért csipked ,mert terelőkutya . Erre lett kitenyésztve,bele van kódolva,és ha nincsen lefárasztva más módon (de lehet,hogy csak a terelés lenne a megoldás) ,akkor máshol fogja kiélni magát,például a vendégek bokáján.
2013. máj. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget a terelésre már én is gondoltam. :))
2013. máj. 31. 14:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Neked elbiszem,hogy ivartalan kutyáid vannak viszont Pista bácsi nem fogja a tanyába ivartalanítani az állatait. Ha pedig egy ivaros kan nekimegy egy másik ivaros kan kutyának, biztos, hogy nem játékból fogja cibálni a fülikéjét. Látszik hogy nem láttál még kemény bunyót. A hallójáratról csak annyit: A kutya hallójárata derékszögben megtörik, ezért nem látod ha toklász megy bele. És ha már végtagok levágásánál tartunk, hogy ne sérüljön akkor vágjuk le a kukacát is a kan kutyának, nehogy véletlenül sexeljen. ( ivartalalan kan kutya is tud sexelni csak nem csinál kölyköt )

Viszont a kérdésemre nem tudtál válaszolni!

2013. jún. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4- vagyok.

A saját kérdésemre akartam választ írni.... :-( A fene egye meg ezt a telefont!....

2013. jún. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!