Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam össze a...

Hogy szoktassam össze a kutyámat a kismacskámmal?

Figyelt kérdés

Kaptam egy 10 hetes kiscicát de van egy 4éves rottweilerem aki gyűlöli a macskákat,ha pl meglát egyet az utcán teljesen elborul az agya...

Ezzel csak azaz egyetlen baj,hogy meg is öli őket.

És nemtudom,hogy mit tehetnék ez ellen mert nem akarom,hogy megölje.

Szerintetek van esély hogy megszokja vagy jobb lesz ha elajándékozom a cicát?



2013. máj. 31. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ajándékozd el a cicát, ez esélytelen. Még ha bent is tartod a cicát, a kutyát meg kint, bármikor történhet baleset. Véletlenül kisurran a cicus, és annyi neki.
2013. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Inkább ajándékozd el a kismacskát mert egy 4 éves rotivla nem lehet összeszoktatni.Esetleg ha egy kölyök kutyád lenne és összezárnád a kismacskával vagy együtt tartanád őket akkor így összeszoknának kölyök koruk óta.De egy kifejlett példánnyal esélyed sincs.Tapasztalatból mondom mert az én 3 éves kutyám is rühelli a macskákat és a megtudja fogni akkor halálra harapdálja meg stb..Be lett tanítva hogy megfogja a macskákat.Ez különösen akkor jó ha idegen macska van a területen..Ha a rotidnak elborul az agya akkor az azt jelenti hogy vérszemet kap.Ki megy a szeméből az a hűséges kis csillogás a kedvesség helyette el sötétül és megy mindennek neki.Főleg a célpontnak.Tapasztalat..
2013. máj. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Be lett tanítva hogy megfogja a macskákat."


Na az olyan gazdit tépetném szét a kutyákkal, aki ilyesmire tanítja be a kutyáját.

2013. máj. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Már bocs de nem én tanítottam be neki.Meg 2 kaukázusi.Hozzánk csak 1 évesen kerültek addig meg őrző védésre képezték őket, meg a családban az egyik gyerek meg a macskafogásra.Úgy hogy nem a mi hibánk.De senki se jön be hozzánk addig míg nem szólok nekik.Ebből meg jó.
2013. jún. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja, tényleg tök jó, ha megfogja az idegen cicát. a gazdája biztos örül neki...agyatlan, idióta kutyagazda.
2013. jún. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!