Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi az esélye, hogy vmilyen...

Mennyi az esélye, hogy vmilyen fertőzést elkapok a palota pincsimtől, ha egy ágyban alszom vele? Arra figyelek, hogy a lábamnál feküdjön.

Figyelt kérdés
2008. jún. 19. 12:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 éve alszom kutyával, aki nem a lábamnál, hanem a hasamnál és a fejemnél alszik, és soha semmi bajom nem volt.
2008. jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%

a kutyák könnyen hordozhatják a bélférget. aminek a petéje veszéjes ami a kutya popóján van és nyalogataj, rá nyalja a szörére és te megsimogatod , és utánna nem figyelsz és szemedhez nyulsz és bekerül a pete a csemedbe, ahol ha kikel vakságot okoz.

én nem raknám fel az ágyra, a kutya akkor is koszos ha tisztán tartod, leviszed sétélni poros koszos lesz. aztán szaga is van a leg szagtalanabb ebnek is. szörszálak mindenhol.

2008. jún. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a féregtelenítésre figyelsz (háromhavonta kell pár tablettát venni és beadni neki), akkor semmi baj nem lesz. A kutyák és az emberek nem kapják el egymás nyavalyáit. (kivétel a veszettség, de gondolom, nyilvánvalóan oltva van:) )
2008. jún. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2008. jún. 19. 13:36
 5/13 anonim válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz:)
2008. jún. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
én 5 éve alszom egy ágyba a kutyámmal és semmi bajom pedig a fejemnél alszik
2008. jún. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

mi is a kutyikkal alszunk.semmi bajunk.sokan elitélik de kit érdekel,nem ők alszanak velük.

tévedés,h nem fertőzhetik egymást,a kutya az embert tényleg nem,de tőlem a kutyám elkapta a hasmenés-hányásos virust.könnyen elkapnak minden ilyesmit!

2008. jún. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan aludj vele :) kutya bajod sem lesz :D
2008. jún. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
nem lesz bajod. de azért gondold végig, később is jó lesz-e, ha veled alszik a kutya pl. ha párod lesz vagy ilyenek (nem tudom hány éves vagy). olyankor kifejezetten zavaró lehet, ha ott van egy állat az ágyban...
2008. jún. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Lizi drága mellettem alszik semmi bajom nem volt. Lényeg figyellj hogy tiszta legyen és normálisan legyen féregtelenítve!
2009. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!